Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Milí cestovatelé,

chcete poznat Švýcarsko opravdu zblízka? U nás jste na nejlepší adrese! Ve skupinkách 12 až 16 lidí cestujeme už 15 let výhradně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou (vlakem, lodí či poštovním autobusem), na výletech potkáváme švýcarské vojáky i školáky, jejich rodiče i prarodiče, užíváme si legendární pohostinnost švýcarských hoteliérů, pochutnáváme si na alpské polopenzi, samozřejmostí je český průvodce po dobu programu ve Švýcarsku.

Ať pojedete objevovat poprvé, nebo se s námi vracíte na oblíbená místa, připravili jsme pro Vás pestrou nabídku zájezdů na sezonu 2024. Už nyní můžete vybírat, plánovat, objednávat a těšit se na Vaši dovolenou ve švýcarském vlaku s naším týmem nadšených švýcarologů www.svycarsko-vlakem.cz. Vašimi průvodci na cestách budou majitelka CK a hoteliérka Marketa Meier, dlouholetá ředitelka Obchodní komory Švýcarsko - Česká republika a Schweiz Tourismu Alena Koukalová, nebo autor série švýcarských knižních bedekrů a vlakolog Petr Čermák.

Těšíme se na viděnou ve švýcarském vlaku!

NOVINKA: Luxusní podzimní wellness a horské vlaky 2023

S našimi programy dokážou vláčky nadchnout i ženy. Nevěříte? Zkuste to. Pozvěte svou partnerku, maminku, babičku nebo třeba dceru na podzimní prodloužený vlakový wellness víkend ve Švýcarsku. Vezměte ji do luxusních 5* designových lázní Bad Ragaz a Vals a ukažte jí vyhlídkové horské železnice ze seznamu UNESCO. Ochutnáte nejlepší švýcarskou čokoládu, vybrané alpské sýry, výborné švýcarské víno a spoustu dalších dobrot. Tenhle výlet může být opravdovým předvánočním překvapením, kdy zároveň využijete výhodný termín!

Termín: 17. - 20. listopadu 2023
Cena na osobu: 52.900,- CZK
Aktuální počet míst: VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

Zimní kolejová pohádka ve Švýcarsku

Vydejte se s námi v zimním termínu na velkolepou výpravu za krásami zasněžených alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se v originál Ledovcovém expresu, zdolávejte hory nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa i nejkrásnější transalpskou dráhu.

EXKLUZIVNÍ BONUS ZDARMA! Legendární panoramatický vlak Ledovcový expres v 1. třídě.

Termín: 13. - 18. března 2024
Cena na osobu: 54.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

Rozkvetlé jarní Švýcarsko

Vydejte se s námi za barevnou krásou rozkvetlého jarního Švýcarska na osvěžující pobyt v okolí tří okouzlujících jezer – Luganského, locarnského Maggiore a Luzernského - zažijete romantický vlakový výlet do jarních Alp.

BONUS ZDARMA: UPGRADE DO 1. TŘÍDY GOTTHARD PANORAMA EXPRESSU.

Termín: 21. - 26. dubna / 3. - 8. května 2024
Cena na osobu: 53.900,- CZK
Aktuální počet míst: duben: 12/ květen: 6
Podrobný popis zájezdu zde

NOVINKA! Ledovcový expres 1. třídou s Alpským wellnessem

Poznejte s námi v nejbarevnější sezóně roku nejkrásnější kouty Švýcarska jako Svatý Mořic, Zermatt či Luzernské jezero. Užijte si celodenní výlet legendárním Ledovcovým expresem v komfortu 1. třídy, dopřejte si vyhlídkový alpský wellness a ochutnávejte švýcarské dobroty během novinkového luxusního okruhu Švýcarskem.

EXKLUZIVNÍ BONUS: Ledovcový expres v 1. třídě včetně oběda servírovaného na palubě.

Termín: 7. - 12. května 2024
Cena na osobu: 64.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

Kolejové divy Švýcarska

Vydejte se s námi na oblíbenou každoroční velkolepou výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se po trati Ledovcového expresu, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa. Uvidíte to nejhezčí, co švýcarské vlaky nabízejí, v doprovodu Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské „vlakologické“ bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUS ZDARMA: PILATUS - NEJSTRMĚJŠÍ ZUBAČKA SVĚTA.

Termín: 5. - 10. června / 20. - 25. září 2024
Cena na osobu: 57.900,- CZK
Aktuální počet míst: červen: 10/ září: 12
Podrobný popis zájezdu zde

To nejhezčí ze Švýcarska

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné velehorské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje od roku 1991, a Petra Čermáka, autora tří švýcarských bedekrů. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUSY ZDARMA: SUPERMODERNÍ LANOVKA EIGER EXPRESS, VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA NA TŘÍTISÍCOVKU GORNERGRAT.

Termín: 9. - 14. června / 15. - 20. září 2024
Cena na osobu: 59.900,- CZK
Aktuální počet míst: červen: 12/ září: 12
Podrobný popis zájezdu zde

Alpské růže

Zažijte nejkrásnější čas roku ve švýcarských Alpách - vydejte se s námi po kolejích a pěšky do evropských velehor v době, kdy kvetou alpské růže! Projdete si švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice. V programu tohoto prázdninového zájezdu myslíme i na rodiny se školními dětmi, proto chystáme horskou turistiku, pestré výšlapy mohou trvat přibližně 3 hodiny. Kdo dává přednost relaxu, může se samostatně kochat alpskými krásami, průvodci doprovodí na horských stezkách aktivní účastníky.

Termín: 30. června - 5. července 2024
Cena na osobu: 54.900,- CZK
Aktuální počet míst: 9
Podrobný popis zájezdu zde

LUXUSNÍ ŠVÝCARSKO: zlatý Ledovcový expres + Riffelalp resort

Vydejte se s námi na velkolepou výpravu za krásami Švýcarska v maximálním pohodlí: čeká vás cestování 1. třídou světově obdivovaných švýcarských vlakůplavba salonním parníkem, luxusní hotely na nejkrásnějších místech Švýcarska, špičkový wellnessbohatá polopenze z místních specialit nejrůznějších koutů Švýcarska a spousta dalších překvapení. Poznejte s námi Švýcarsko zblízka tak, jak ho zažívají VIP hosté z celého světa!

EXKLUZIVNÍ BONUS POUZE U NÁS! Zlatá Excellence Class Ledovcového expresu - superluxusní all inclusive celodenní kolejová pouť Alpami.

Termín: 3. - 8. července 2024
Cena na osobu: 95.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

Rodinné alpské léto na Luzernském jezeře

Vydejte se s námi i s Vašimi dětmi či vnoučaty do kraje legend a mýtů, kde se před víc jak 700 roky začalo rodit Švýcarsko. Pojedeme vlakem, poplujeme lodí a budeme chodit pěšky. Vydáme se na vyhlídkovou hřebenovku nad jezerem, projdeme se ve stopě švýcarského národního hrdiny Wilhelma Tella, vyjedeme nejstrmější železnicí světa na mystickou skálu Pilatus nad Luzernem a podíváme se na spoustu dalších krásných míst. Zaplaveme si i v letním ledovcovém jezeře? Pohorky, plavky a dobrou náladu s sebou.

Velkou výhodou tohoto programu je pobyt po celou dobu na jednom místě, v klasickém 4* stopadesátiletém hotelu přímo na břehu jezera. Hotel disponuje vlastním parkovištěm zdarma, soukromým přístupem k jezeru, wellness centrem a posilovnou, je zde restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni, sezónní speciality a místní jídla. Za příznivého počasí si lze jídlo vychutnat na terase s překrásným výhledem na jezero. Program připravujeme časově tak, abyste měli i osobní prostor užít si hotelového pohodlí v této exkluzivní lokalitě.

RODINNÉ ALPSKÉ LÉTO = letní Švýcarsko za nejnižší cenu.

Termín: 21. - 25. srpna 2024
Cena na osobu: 39.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

NOVINKA! Ženeva, hodinky, sýry a čokoláda

Vydejte se s námi na začátku podzimních dnů na Ženevské jezero, do nejzápadnějšího koutu Švýcarska, proslulého nejen samotnou Ženevou, ale také spoustou dalších lákadel jako jsou legendární švýcarské hodinky, sýry, čokolády a samozřejmě vlaky.

Termín: 3. - 6. října 2024
Cena na osobu: 29.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

LUXUSNÍ PODZIM: víno, wellness a vlaky v 1. třídě

Vydejte se s námi ve výhodném termínu českého státního svátku do barevného podzimního Švýcarska za alpským vínem, wellnessem a komfortními 4* hotely. Cestovat budeme v malé skupině (12 až 16 lidí) 1. třídou švýcarských vlakůV ceně máte u nás vždy vynikající místní polopenzi a samozřejmě českého průvodce.

Termín: 25. - 28. října 2024
Cena na osobu: 52.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde
Hrad