Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Milí fanoušci Švýcarska,

po beznadějně vyprodané sezóně 2022 máme pro Vás také letos spoustu vlakových lákadel v malých skupinkách 12 až 16 cestovatelů. První půlku sezóny jste rychle obsadili, ovšem stále je tu pestrá nabídka programů až do listopadu! Můžete se těšit na báječné zážitky v zářijových okruzích za švýcarskými nej a kolejovými divy, v říjnovém železničním výsadku do švýcarských vinic i při exkluzivním listopadovém svátečním víkendu s horskými vlaky a špičkovým alpským wellnessem. Moderní vlaky a světově vyhlášená pohostinnost hoteliérů jsou u nás zavedenou klasikou, stejně jako polopenze u všech programů.

 Letos cestujeme s vydatnou posilou v naší sestavě. Kromě „známých tváří“ - majitelky cestovní kanceláře Markety Meier a autora řady švýcarských bedekrů Petra Čermáka - s Vámi nově jezdí elitní švýcaroložka Alena Koukalová, bývalá dlouholetá ředitelka pražské kanceláře Schweiz Tourismu a HST Obchodní komory Švýcarsko - Česká republika.

Těšíme se na viděnou ve švýcarském vlaku!

EXKLUZIVNÍ NOVINKA! Zimní kolejová pohádka ve Švýcarsku

Vydejte se s námi premiérově v zimním termínu na velkolepou výpravu za krásami zasněžených alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se v originál Ledovcovém expresu, zdolávejte hory nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa i nejkrásnější transalpskou dráhu.

EXKLUZIVNÍ BONUS ZDARMA! Legendární panoramatický vlak Ledovcový expres v 1. třídě.

Termín: březen 2024
Cena na osobu: předpokládaná cena 57.900,- CZK (termín a cena budou upřesněny a uveřejněny na podzim)
Podrobný popis zájezdu zde

Rozkvetlé jarní Švýcarsko

Vydejte se s námi za barevnou krásou rozkvetlého jarního Švýcarska na osvěžující pobyt v okolí tří okouzlujících jezer -Luzernského, Luganského a locarnského Maggiore - zažijete romantický vlakový výlet do jarních Alp.

Pro velký zájem jsme přidali další termín!

BONUS ZDARMA: Upgrade do 1. třídy Gotthard Panorama Expressu.

Termín: duben / květen 2024
Cena na osobu: předpokládaná cena 56.900,- CZK (termín a cena budou upřesněny a uveřejněny na podzim)
Podrobný popis zájezdu zde

Kolejové divy Švýcarska

Vydejte se s námi na oblíbenou každoroční velkolepou výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se po trati Ledovcového expresu, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa. Uvidíte to nejhezčí, co švýcarské vlaky nabízejí, v doprovodu Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské „vlakologické“ bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUS ZDARMA: Pilatus - nejstrmější zubačka světa.

Termín: 31. května - 5. června / 27. září – 2. října 2023
Cena na osobu: 56.900,- CZK
Aktuální počet míst: květen - VYPRODÁNO / září - 5
Podrobný popis zájezdu zde

Luxusní Švýcarsko vlakem v 1. třídě

Vydejte se s námi na velkolepou výpravu za krásami Švýcarska v maximálním pohodlí: čeká vás cestování 1. třídou světově obdivovaných švýcarských vlaků, plavba salonním parníkem v 1. třídě, vybrané luxusní hotely na nejkrásnějších místech Švýcarska, špičkový wellness v Alpách i na jezeře v údolí, bohatá polopenze z pestrých regionálních specialit nejrůznějších koutů Švýcarska a spousta dalších překvapení. Poznejte s námi Švýcarsko zblízka tak, jak ho zažívají VIP hosté z celého světa!

EXKLUZIVNÍ BONUS! Excellence Class Ledovcového expresu - superluxusní all inclusive celodenní kolejová pouť Alpami.

Termín: 1. - 6. července / 3. - 8. září 2023
Cena na osobu: 94.900,- CZK
Aktuální počet míst: červenec - VYPRODÁNO / září - VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

Rodinné alpské léto na Luzernském jezeře

Vydejte se s námi i s Vašimi dětmi či vnoučaty na Luzernské jezero, do kraje legend a mýtů, kde se před víc jak 700 roky začalo rodit dnešní nezávislé Švýcarsko. Pojedeme vlakem, poplujeme lodí a hlavně budeme chodit pěšky. Vydáme se na velkolepou vyhlídkovou hřebenovku nad jezerem, lanovkou se vyvezeme na ledovcovou třítisícovku Titlis a vyrazíme též nejstrmější železnicí světa na mystickou skálu Pilatus nad Luzernem. Zaplaveme si i v letním ledovcovém jezeře? Pohorky, plavky a dobrou náladu s sebou.

RODINNÉ ALPSKÉ LÉTO = letní Švýcarsko za nejnižší cenu.

Termín: 16. - 20. srpna 2023
Cena na osobu: 37.900,- CZK
Aktuální počet míst: VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

To nejhezčí ze Švýcarska - září

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné velehorské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markety Meier, která v zemi žije a pracuje od roku 1991, a Petra Čermáka, autora tří švýcarských bedekrů. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUSY ZDARMA:  Supermoderní lanovka Eiger Express, vyhlídková zubačka na třítisícovku Gornergrat.

Termín: 11. - 16. září 2023
Cena na osobu: 62.900,- CZK
Aktuální počet míst: VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

Víno, wellness a vlaky 1. třídě

Připravili jsme pro Vás relaxační podzimní tečku sezony! Vydejte se s námi na prodloužený víkend do Švýcarska za místním vínem, wellnessem a komfortními 4* a 5* hotely. Cestovat budeme v malé skupině (12 až 16 lidí) 1. třídou švýcarských vlaků. V ceně máte u nás i vynikající místní polopenzi a samozřejmě českého průvodce.

Termín: 20. - 23. října 2023
Cena na osobu: 47.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

NOVINKA: Luxusní podzimní wellness a horské vlaky

S našimi programy dokážou vláčky nadchnout i ženy. Nevěříte? Zkuste to. Pozvěte svou partnerku, maminku, babičku nebo třeba dceru na podzimní prodloužený vlakový wellness víkend ve Švýcarsku. Vezměte ji do luxusních 5* designových lázní Bad Ragaz a Vals a ukažte jí vyhlídkové horské železnice ze seznamu UNESCO. Ochutnáte nejlepší švýcarskou čokoládu, vybrané alpské sýry, výborné švýcarské víno a spoustu dalších dobrot. Tenhle výlet může být opravdovým předvánočním překvapením, kdy zároveň využijete výhodný termín!

Termín: 17. - 20. listopadu 2023
Cena na osobu: 52.900,- CZK
Aktuální počet míst: 10
Podrobný popis zájezdu zde
Hrad