Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Milí fanoušci Švýcarska,

na přelomu dubna a května jsme objeli první vyprodaný okruh letošní sezony 2022 nádherně rozkvetlým jarním Švýcarskem pod zasněženými vrcholky Alp. Počasí nám přálo, vlaky také, parta se sešla – jak to u našich programů bývá pravidlem – pohodová, a tak se už velmi těšíme na další zájezdy s Vámi po švýcarských kolejích. V tomto roce jste projevili rekordní zájem, za který Vám děkujeme a vážíme si Vaší důvěry. Většina letošních zájezdů je vyprodaná.

Zároveň pro Vás tým cestovní agentury www.svycarsko-vlakem.cz už nyní intenzivně chystá sezonu 2023. Máte-li zájem o některý z vypsaných vyprodaných letošních programů, neváhejte nám dát už nyní vědět, abychom Vám zarezervovali místa na další rok. Konkrétní termíny Vám upřesníme zkraje letošního podzimu po dohodě s našimi hoteliéry. A jistě Vám nabídneme opět i nějakou krásnou novinku – nechte se překvapit:-).

Každopádně se i nadále můžete těšit na pestrý výběr zájezdů v malých vlakových skupinkách 12 až 18 cestovatelů. Samozřejmě stále platí, že všechny vypsané programy lze v případě zájmu absolvovat též individuálně, program a jízdenky Vám rádi zajistíme, neváhejte nás kontaktovat.

Kolejové divy Švýcarska

Vydejte se s námi na oblíbenou každoroční velkolepou výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se po trati Ledovcového expresu, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa. Uvidíte to nejhezčí, co švýcarské vlaky nabízejí, v doprovodu Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské „vlakologické“ bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUS ZDARMA: PILATUS - NEJSTRMĚJŠÍ ZUBAČKA SVĚTA.

Termín: květen 2023 / září 2022
Cena na osobu: bude upřesněna
Aktuální počet míst: VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

EXKLUZIVNÍ NOVINKA! Luxusní Švýcarsko vlakem v 1. třídě

Vydejte se s námi premiérově na velkolepou výpravu za krásami Švýcarska v maximálním pohodlí: čeká vás cestování 1. třídou světově obdivovaných švýcarských vlaků, plavba salonním parníkem v 1. třídě, vybrané luxusní hotely na nejkrásnějších místech Švýcarska, špičkový wellness v Alpách i na jezeře v údolí, bohatá polopenze z pestrých regionálních specialit nejrůznějších koutů Švýcarska a spousta dalších překvapení. Poznejte s námi Švýcarsko zblízka tak, jak ho zažívají VIP hosté z celého světa!

EXKLUZIVNÍ BONUS! Excellence Class Ledovcového expresu – superluxusní celodenní kolejová pouť Alpami.

Termín: červen 2023
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde

To nejhezčí ze Švýcarska

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné velehorské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 25 let, a Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUSY ZDARMA: SUPERMODERNÍ LANOVKA EIGER EXPRESS, VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA NA TŘÍTISÍCOVKU GORNERGRAT.

Termín: červen 2023 / září 2022
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde

NOVINKA! Alpské růže

Objevte nejkrásnější čas roku ve švýcarských Alpách – vydejte se s námi po kolejích a pěšky do evropských velehor v době, kdy kvetou alpské růže! Navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, to vše v doprovodu Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 25 let. Naší filozofií je poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou. V programu tohoto zájezdu ve výhodném termínu přes české prázdninové svátky myslíme i na rodiny se školními dětmi, proto chystáme aktivní horskou turistiku, túry mohou trvat 3 až 5 hodin. Kdo dává přednost horskému relaxu, může se pochopitelně samostatně kochat alpskými krásami bez pochodu, průvodkyně doprovodí na horských stezkách aktivní účastníky.

BONUS ZDARMA: VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA NA TŘÍTISÍCOVKU GORNERGRAT.

Termín: červenec 2023
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde

Rodinné alpské léto

Vydejte se s námi na sklonku letních prázdnin, než půjdou děti do školy, na rodinnou výpravu do největšího kantonu Graubünden na východě Švýcarska, tj. nejblíže Česku. Využijte možnosti individuální dopravy a výjimečně výhodné ceny tohoto letního velehorského dobrodružství s komfortním pobytem na jedné základně v Samedanu po celou dobu zájezdu.

RODINNÉ ALPSKÉ LÉTO = letní Švýcarsko za nejnižší cenu.  

Termín: srpen 2023
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde

PODZIMNÍ NOVINKA: Víno, wellness a vlaky 1. třídě

Nestihli jste si vybrat zájezd v naší rekordní vyprodané vlakové sezoně 2022? Nesmutněte, připravili jsme pro Vás nádhernou podzimní tečku navíc! Vydejte se s námi ve výhodném termínu státního svátku 28. října na podzimní prodloužený víkend do Švýcarska za krásným alpským vínem, božským wellnessem a komfortními 4* a 5* hotely. Cestovat budeme v malé skupině (12 až 16 lidí) 1. třídou švýcarských vlaků. V ceně máte u nás i vynikající místní polopenzi a samozřejmě českého průvodce.

Termín: říjen 2022
Cena na osobu:
Podrobný popis zájezdu zde

EXKLUZIVNÍ NOVINKA! Zimní kolejová pohádka ve Švýcarsku

Vydejte se s námi premiérově v zimním termínu na velkolepou výpravu za krásami zasněžených alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se v originál Ledovcovém expresu, zdolávejte hory nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa i nejkrásnější transalpskou dráhu.

EXKLUZIVNÍ BONUS ZDARMA! Legendární panoramatický vlak Ledovcový expres v 1. třídě.

Termín: březen 2023
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde

Rozkvetlé jarní Švýcarsko

Vydejte se s námi za barevnou krásou rozkvetlého jarního Švýcarska na osvěžující pobyt v okolí dvou okouzlujících jezer – Luzernského a Luganského – zažijete romantický vlakový výlet do jarních Alp.

BONUS ZDARMA: UPGRADE DO 1. TŘÍDY GOTTHARD PANORAMA EXPRESSU.

Termín: duben / květen 2023
Cena na osobu: bude upřesněna
Podrobný popis zájezdu zde
Hrad