Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Nabídka na sezónu 2022

Milí fanoušci Švýcarska,

po dvouleté vynucené pandemické pauze jsme letos opět uspořádali zájezdy švýcarskými vlaky a báječné ohlasy účastníků nás přesvědčily o Vašem neutuchajícím nadšení pro železniční poznávání překrásné alpské země s cestovní agenturou www.svycarsko-vlakem.cz. Všechny vypsané termíny pro rok 2021 jsme beznadějně vyprodali, a proto jsme i pro rok 2022 připravili širokou nabídku zájezdů včetně několika novinek. Určitě se opět můžete těšit na pestrý výběr zájezdů v malých vlakových skupinkách 12 až 16 cestovatelů. Samozřejmě stále platí, že všechny naše programy lze v případě zájmu absolvovat též individuálně, itinerář a jízdenky Vám rádi zajistíme. A ještě jeden důležitý detail v nejistých časech: Vaše vlakové cesty Švýcarskem můžete s naší cestovní agenturou plánovat bez obav – u nás máte zdarma storno do 30 dnů před zveřejněným termínem začátku zájezdu (s výjimkou případných letenek, kde se podmínky řídí pravidly letecké společnosti).

EXKLUZIVNÍ NOVINKA! Zimní kolejová pohádka ve Švýcarsku

Vydejte se s námi premiérově v zimním termínu na velkolepou výpravu za krásami zasněžených alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se v originál Ledovcovém expresu, zdolávejte hory nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa i nejkrásnější transalpskou dráhu.

EXKLUZIVNÍ BONUS ZDARMA! Legendární panoramatický vlak Ledovcový expres v 1. třídě.

Termín: březen 2023
Cena na osobu: 45.900,- CZK
Aktuální počet míst: 12
Podrobný popis zájezdu zde

Rozkvetlé jarní Švýcarsko

Vydejte se s námi za barevnou krásou rozkvetlého jarního Švýcarska na osvěžující pobyt v okolí dvou okouzlujících jezer – Luzernského a Luganského – zažijete romantický vlakový výlet do jarních Alp.

BONUS ZDARMA: UPGRADE DO 1. TŘÍDY GOTTHARD PANORAMA EXPRESSU.

Termín: 27. dubna - 2. května 2022
Cena na osobu: 43.900,- CZK
Aktuální počet míst: 6
Podrobný popis zájezdu zde

Kolejové divy Švýcarska

Vydejte se s námi na oblíbenou každoroční velkolepou výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se po trati Ledovcového expresu, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa. Uvidíte to nejhezčí, co švýcarské vlaky nabízejí, v doprovodu Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské „vlakologické“ bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUS ZDARMA: PILATUS - NEJSTRMĚJŠÍ ZUBAČKA SVĚTA.

Termín: 20. - 25. května / 23. - 28. září 2022
Cena na osobu: 46.900,- CZK
Aktuální počet míst: květen: VYPRODÁNO / září: 8
Podrobný popis zájezdu zde

EXKLUZIVNÍ NOVINKA! Luxusní Švýcarsko vlakem v 1. třídě

Vydejte se s námi premiérově na velkolepou výpravu za krásami Švýcarska v maximálním pohodlí: čeká vás cestování 1. třídou světově obdivovaných švýcarských vlaků, plavba salonním parníkem v 1. třídě, vybrané luxusní hotely na nejkrásnějších místech Švýcarska, špičkový wellness v Alpách i na jezeře v údolí, bohatá polopenze z pestrých regionálních specialit nejrůznějších koutů Švýcarska a spousta dalších překvapení. Poznejte s námi Švýcarsko zblízka tak, jak ho zažívají VIP hosté z celého světa!

EXKLUZIVNÍ BONUS! Excellence Class Ledovcového expresu – superluxusní celodenní kolejová pouť Alpami.

Termín: 25. - 30. června 2022
Cena na osobu: 77.900,- CZK
Aktuální počet míst: VYPRODÁNO
Podrobný popis zájezdu zde

To nejhezčí ze Švýcarska

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné velehorské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 25 let, a Petra Čermáka, který napsal tři švýcarské bedekry. Naší filozofií je pohodové poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou.

BONUSY ZDARMA: SUPERMODERNÍ LANOVKA EIGER EXPRESS, VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA NA TŘÍTISÍCOVKU GORNERGRAT.

Termín: 7. - 12. června / 11. - 16. září 2022
Cena na osobu: 47.900,- CZK
Aktuální počet míst: červen: 4 / září: 4
Podrobný popis zájezdu zde

NOVINKA! Alpské růže

Objevte nejkrásnější čas roku ve švýcarských Alpách – vydejte se s námi po kolejích a pěšky do evropských velehor v době, kdy kvetou alpské růže! Navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, to vše v doprovodu Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 25 let. Naší filozofií je poznávání Švýcarska maximálně zblízka, proto cestujeme zásadně špičkovou švýcarskou veřejnou dopravou a naši klienti oceňují i prostor pro samostatné objevování míst, která je zaujmou. V programu tohoto zájezdu ve výhodném termínu přes české prázdninové svátky myslíme i na rodiny se školními dětmi, proto chystáme aktivní horskou turistiku, túry mohou trvat 3 až 5 hodin. Kdo dává přednost horskému relaxu, může se pochopitelně samostatně kochat alpskými krásami bez pochodu, průvodkyně doprovodí na horských stezkách aktivní účastníky.

BONUS ZDARMA: VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA NA TŘÍTISÍCOVKU GORNERGRAT.

Termín: 3. - 8. července 2022
Cena na osobu: 39.900,- CZK
Aktuální počet míst: 8
Podrobný popis zájezdu zde

Rodinné alpské léto

Vydejte se s námi na sklonku letních prázdnin, než půjdou děti do školy, na rodinnou výpravu do největšího kantonu Graubünden na východě Švýcarska, tj. nejblíže Česku. Využijte možnosti individuální dopravy a výjimečně výhodné ceny tohoto letního velehorského dobrodružství s komfortním pobytem na jedné základně v Samedanu po celou dobu zájezdu.

RODINNÉ ALPSKÉ LÉTO = letní Švýcarsko za nejnižší cenu.  

Termín: 19. - 23. srpen 2022
Cena na osobu: 25.900,- CZK
Aktuální počet míst: 4
Podrobný popis zájezdu zde
Hrad