Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Nabídka na sezónu 2020

AKTUALIZACE:

Vážení klienti,

vzhledem ke kritické situaci v Evropě kvůli koronaviru Covid-19 jsem se rozhodla v této sezoně nepořádat žádné zájezdy do Švýcarska. Domnívám se, že i to nejkrásnější kolejové cestování alpskou krajinou by letos bylo nevyhnutně zastíněno pandemií.

Během letošního podzimu Vám ráda zašlu aktualizovanou nabídku letošních zrušených poznávacích programů v nových termínech pro sezonu 2021.

Děkuji za pochopení i za Vaši důvěru, přeji Vám všem pevné zdraví a budu se těšit na setkání ve Švýcarsku v roce 2021.

Vaše Markéta Meier

--------------------------------------------------------------------------------------

Milí fanoušci Švýcarska,
Váš zájem o železniční poznávání překrásné alpské země s cestovní agenturou Švýcarsko-vlakem každým rokem roste, a tak jsme se rozhodli nabídnout Vám i pro sezonu 2020 pestrý výběr zájezdů pro malé vlakové skupinky 12 až 18 cestovatelů. Připravili jsme rovnou pět programů (na květen, červen, červenec, srpen a září), přičemž prázdninový zájezd výhodně zasahuje do letních českých svátků, a tak ušetříte pár dní dovolené.
Všechny níže uvedené zájezdy lze v případě zájmu absolvovat i individuálně, program a jízdenky Vám rádi zajistíme.

Kolejové divy Švýcarska

Vydejte se s autorem tří švýcarských bedekrů Petrem Čermákem na každoroční velkolepou jarní výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se po trati Ledovcového expresu, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa.

BONUS ZDARMA: PILATUS - NEJSTRMĚJŠÍ ZUBAČKA SVĚTA.

Termín: květen, srpen 2021
Cena na osobu: bude upřesněno
Podrobný popis zájezdu zde

To nejhezčí ze Švýcarska

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte švýcarské hory, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující alpské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné velehorské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 25 let.

BONUS ZDARMA: HORSKÉ ZUBAČKY GORNERGRAT A BRIENZER ROTHORN.

Termín: červen, září 2021
Cena na osobu: bude upřesněno
Podrobný popis zájezdu zde

Rodinné alpské léto

Vydejte se s námi zkraje letních prázdnin (v termínu červencových českých svátků) na rodinnou výpravu do největšího kantonu Graubünden na východě Švýcarska, tj. nejblíž Česku. Využijte možnosti individuální dopravy a výjimečně výhodné ceny tohoto letního velehorského dobrodružství s komfortním pobytem na jedné základně v Pontresině po celou dobu zájezdu.

BONUS ZDARMA: Lanová dráha Diavolezza, Muottas Muragl.

Termín: červenec 2021
Cena na osobu: bude upřesněno
Podrobný popis zájezdu zde

Rozkvetlé jarní Švýcarsko

Vydejte se s námi za barevnou krásou rozkvetlého jarního Švýcarska. V lákavém termínu zahrnujícím český státní svátek 8. května během osvěžujícího pobytu v okolí dvou okouzlujících jezer – Luzernského a Luganského – ušetříte navíc i jeden den drahocenné dovolené! Využijte výhodného data k romantickému vlakovému výletu do jarních Alp.

BONUS ZDARMA: UPGRADE DO 1. TŘÍDY GOTTHARD PANORAMA EXPRESSU.

Termín: květen 2021
Cena na osobu: bude upřesněno
Podrobný popis zájezdu zde
Hrad