O nás

Dobrý den,
jmenuji se Marketa Meier, jsem majitelkou cestovní kanceláře Švýcarsko vlakem a společně s manželem Christianem provozuji hotel Belalp ve Wallisu.

Jméno: Marketa Meier
Bydliště: Naters, Wallis, Švýcarsko
Studium: hotelová škola Turnov (Česká Republika), hotelová škola Luzern (Švýcarsko), cestovní ruch "My Switzerland" Zürich (Švýcarsko)

Do Švýcarska jsem poprvé přijela v roce 1991. Původně jsem zde měla strávit pouze roční studijní stáž, ovšem postupem času jsem si Švýcarsko natolik oblíbila, že jsem se zde usadila.
Od začátku mého pobytu ve Švýcarsku jsem si zamilovala zdejší přírodu a časem poznala i kouzlo cestování švýcarským vlakovým systémem. Postupně jsem zde začala organizovat dovolenou pro moji rodinu i pro mé přátele, což mi pomohlo k získání cenných zkušeností a postřehů. Díky této několikaleté aktivitě jsem se v roce 2007 rozhodla pro založení vlastní cestovní kanceláře.
V hotelnictví podnikám již od roku 2012. Nejprve jsem s manželem po dobu 5 let provozovala hotel v Andermattu, nyní společně provozujeme hotel Belalp ve Walissu.

Moje činnost


Můj koníček plánovat cestování vlakem dříve pro rodinu a známé se postupem času rozvinul do rozsáhlé činnosti zahrnující organizování pobytů pro širokou klientelu. Vedle dovolené pro běžné turisty jsem zařizovala např.:

Dále spolupracuji s Janem Ursínym, který zastupuje Švýcarskou centrálu cestovního ruchu www.mojesvycarsko.com.
Od roku 2011 jezdí s mojí cestovní kanceláří coby průvodce vlakových skupinových zájezdů Petr Čermák, železniční nadšenec a autor populárních švýcarských knižních bedekrů.


Náš team

Reference našich klientů

Po rozkliknutí tohoto odkazu naleznete reference našich klientů, kteří s námi procestovali Švýcarsko vlakem:-).

Hrad