Reference

Ohlasy klientů ze sezóny 2024

Jiřina a Franta Červenkovi

Milá Markéto, 

moc děkujeme nejen za fotky, ale hlavně za krásný týden ve Švýcarsku a Vaši péči. Jako vždy bylo vše dokonalé a mírná nepřízeň počasí nám dovolila nahlédnout na Švýcarsko zase z trochu jiné stránky. Ještě jednou moc děkujeme a když zdraví dovolí, doufáme, že se ještě s Vámi na nějakém dalším zájezdu potkáme.

Jiřina a Franta Červenkovi

 

p. Zemanová

Také moc děkujeme za pěknou dovolenou, velký dík panu průvodci - za jeho vstřícnost, za jeho znalosti o které se s námi podělil, za jeho schopnost propojit nesourodou skupinu dospělých a dětí.

Zemanová

 

Krtičkovi

Dobrý den.

Děkujeme za zařízení výborného a příjemného ubytování, obstarání TellPassů a jízdenek na Gotthardský panoramatický vlak, a také za nápady, kam se podívat. Dráhy tam fungují jako hodiny, (jedno zpoždění 3 minuty). Přechod San Salvatore a Morcotské schody, úžasné výhledy a bolavé nohy. Počasí - naprosto neuvěřitelné, když se začínalo chystat k dešti, i k bouřkám v Luganu, jeli jsme do Brunnenu a když se dělalo škaredě tam, byli jsme v Einsiedelnu. Projezdili jsme dost, prochodili taky dost, někdy až moc, máme místa, kam vyrazit příště. K tomu koupání v jezeře v Brunnenu, taky krásný zážitek a způsobili jsme otevření hotelové "pláže".

Moc pěkná dovolená, děkujeme za velkou pomoc.

Krtičkovi

  

Waldemar Stýblo

Pěkný den už z Čech!

Tak náš týden utekl jako voda a byl to celkově skvělý týden. Nakonec i počasí dopadlo velice solidně, takže krása. V Curychu nás sice déšť "vyhnal" do Kunsthausu - ale nelitovali jsme....netušili jsme, jak úžasná sbírka se zde skrývá. Cestování po Švýcarsku s trevel pasem je báječné a švýcarské hory, jezera, města....krása. Snažili jsme se stihnout maximum podle vašich návrhů a vše se povedlo. Takže moc děkujeme za vaší perfektní účast na organizaci našeho zájezdu jak vám tak paní Šafářové.

A úplně nakonec jeden hezký objev od nás - i když vy to asi znáte - našli jsme v centru Curychu moc fajn restauraci pro ochutnání racletu - Raclette Factory (Rindermarkt 1) - není to žádný luxus a raclette se neservíruje klasicky z celých půlkol sýrů ale sýr bohatě rovnou rozpečený na brambory a pod.... za v centru velice rozumnou cenu, dobré pivo, příjemná atmosféra, rychlá akce... pro našince skvělá volba... Fondue jsem si dali v Zermattu v Schäferstube - taky skvělé. Ochutnali jsme Heidu, Fendan.... nevynechali jsme ani Michelina na Rigi.

Tak ještě jednou děkuji za celou naší skupinku a přeji vám vše dobré

Waldemar Stýblo

 

Jungwirtovi

Dobrý den, 

Moc díky za zajištění úžasného zájezdu. Bylo vše perfektně zorganizované, pan Čermák skvělý. Protože nejsme už žádní sportovci, vyhovoval nám i volnější režim, a i na to bylo pamatováno. Sešli jsme se opravdu bezvadná parta, tolerantní fajn lidi. Doporučujeme rádi i všem našim přátelům, kteří mají obavu, že by to nezvládli.

Určitě jsme nebyli s vámi naposledy!  

Ještě jednou díky a zdravíme

Jungwirtovi 

 

Manželé Zorka a Jan Procházkovi

Vážená paní Meier, vážená paní Šafářová a konečně zdravíme i Petra – tak jsme ho familiárně (s jeho souhlasem) oslovovali při naší společné „železniční pouti“ kolejovým Švýcarském.

Byli jsme „vyzváni“, abychom napsali případné připomínky, výhrady či podněty k našemu zájezdu po krásách Švýcarska. Inu popravdě o žádných s manželkou nevíme. Proč? Protože jsme se domů vrátili doslova nadšení, plni neopakovatelných zážitků. Díky skvělému tematickému zaměření, bezchybné organizaci a vynikajícímu ubytování v překrásných přírodních lokalitách jsme poznali nádherná místa různých švýcarských kantonů. Obrovské poděkování patří Petru Čermákovi. – to není „běžný“ vedoucí zájezdu, to je chodící encyklopedie, či jak se dneska říká ztělesnění „strýčka googla a tetičky wikipedie“ – jeho znalosti nejen o švýcarském železničním systému, ale také o historii Švýcarska jsou opravdu famózní, a navíc, Petr je zkrátka pohodář, který se snaží vyhovět všem přáním účastníků zájezdu a žádnou otázku nenechá bez odpovědi.

Řada cestovních kanceláří se při anketách ptá: „Doporučili byste tento zájezd dalším zájemcům?“ 

Odpověď zni: ANO.

Vážená paní Meier, vážená paní Šafářová a konečně vážený Petře,

ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na další společně zážitky při objevování krás Švýcarska.

S pozdravem a přáním klidného léta

Manželé Zorka a Jan Procházkovi

 

 

Ohlasy klientů ze sezón 2021 - 2023

Jana a Olda Nachtigalovi

Vážená paní Meier, vážená paní Šafářová,  

moc děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou. Byla to prostě bomba.

Díky panu Čermákovi jsem zjistila, že čas je pojem relativní a i tři minuty na přestup mohou být dostačující dobou. ;-)

Všichni tři jste nám připravili nezapomenutelné zážitky a ačkoli jsme, v dobrém slova smyslu, absolvovali nabitý program, byla tato dovolená dokonalým relaxem.

Byla to naše první dovolená s Vaší cestovní kanceláří, ale doufáme, že ne poslední.

Moc Vám děkujeme a přejeme spoustu dalších dobrých nápadů

Jana a Olda Nachtigalovi

 

Dagmar a Bohumil Bálkovi

Pozdrav a velký díky za úžasnou organizaci tak náročného zájezdu. Byli jsme velmi spokojeni a neustále jsme si uvědomovali, jak skvěle je vše připraveno, a to od zážitků poznávacích až po gastronomii. Mám pocit, že takových “cestovek” již poskrovnu. Paní průvodkyně byla velmi milá, nekonečně trpělivá, všehoznalá. Díky za ni též.

Přejeme Vám, milá paní Markétko, i nadále spoustu energie do další práce a s tím samozřejmě hodně zdraví a samé spokojené zákazníky.

Dagmar a Bohumil Bálkovi

 

Hrbáčovi

Vážená paní Mayer

Chtěli bychom Vám poděkovat za úžasně připravený pobyt v okolí Luzerského jezera - výběr hotelu, připravený program, počasí – dovolíme si napsat, že asi nemáte konkurenci.

Vážíme si toho, že jste našla čas strávit s námi aspoň pár chvil a přiblížila jste nám život v této nádherné zemi. Veliké díky i Petru Čermákovi. Už v loňském roce jsme ocenili jeho znalosti prostředí, vlastnost obrovské improvizace při cestování a trpělivost při odpovídání na naše dotazy.

Přejeme Vám do budoucna hodně elánu, přísun inspirativních nápadů a hlavně zdraví.

Jako vzpomínku posíláme pár fotografií.

Hrbáčovi a Alex

 

Kutílkovi

Vážená paní Meier,

chtěli bychom Vám poděkovat za neskutečný zážitek ve formě zájezdu do Švýcarska,který byl perfektně zajištěn. Nemyslím pouze po turistické stránce,kdy jsme viděli skvělá místa,ale též po stránce ubytování, gastronomické či dopravní. Jako zásadní vidím ale osobnost pana Petra Čermáka,který dokázal vytvořit ve skupině skvělou atmosféru a nepřipustil po celou dobu žádný problém,který by měl vliv na průběh zájezdu. Jeho znalosti o Švýcarsku v různých odvětvích mohu jen závidět. Vzhledem k tomu, že skupinu tvořily pouze manželské páry v přibližně stejném věku, nedošlo k žádným neshodám a naopak jsme měli možnost detaily zájezdu zařídit podle sebe. Po návratu a prezentaci zájezdu již někteří přátelé projevili o takový zájezd zájem.

Ještě jednou děkujeme

Kutílkovi

 

Radim a Kamila

Vážená paní Meier,

bylo nám ctí, že jsme se s Vámi mohli poznat. Obdivujeme Vaše úspěchy v zemi, kde jste začínala jako cizinka. Od začátku.

Moc děkujeme za naprosto dokonale připravený pobyt ve Švýcarsku. Jako švýcarské hodinky. Překrásné místo pobytu. Scenérie hor zrcadlících se v hladině jezera nám zůstane v hlavě napořád. Vytvořila jste nám nádhernou vzpomínku. Díky pestrému programu jsme nestihli myslet na žádné "domácí" starosti ani problémy..., nebyl na ně prostě čas. Bylo úžasné, jak se Vám i panu Čermákovi podařilo skloubit dechberoucí výhledy v přírodě s poznáním moderních technických vymožeností, s informacemi o historii této krásné země a legendami o Vilému Tellovi. Hotel jste vybrala obzvláště pečlivě. Zapůsobily na nás perfektní služby a zároveň "zabydlená", téměř domácí útulná atmosféra, o výhledu z okna ani nemluvíme... Jak se Vám podařilo zařídit počasí, raději nechceme vědět. :-)

Prožili jsme díky Vám velmi šťastný týden. Ještě jednou Vám děkujeme za fantastický pobyt a panu Čermákovi za to, že se o nás staral jako o vlastní. 

Už teď netrpělivě očekáváme Vaše výletní nápady pro příští rok. MOC se těšíme!

Radim a Kamila

 

Daša a Dušan Čechovi

Dobrý den paní Meier.

     Velmi Vám chceme s manželem poděkovat za nádherné zážitky z cesty po Švýcarsku.

Je vidět s jakou láskou jste zájezd připravovala, abyste nám ukázala co nejvíce z této krásné země. Nadchla nás rozmanitost - příroda, jezera, hory, vodopády, moderní i starobylá města, nádherné pohledy z vlaků, lodí nebo lanovky. Také úžasný výběr ubytování, který gradoval. Překrásné lokace s nádhernými výhledy z okna hotelů a luxus. Vše bylo perfektně zorganizované. Velmi jsme ocenili servis s přepravou kufrů z hotelu do hotelu.

     Jsme rádi, že jsme Vás poznali osobně a ještě jednou děkujeme za informace - vyprávění o Švýcarsku a trpělivost s odpověďmi na naše dotazy. Velké díky také paní Aleně. Byla prostě bezvadná, pohodová a erudovaná.

     Díky Vám i našim dětem - zejména dceři, která si Vás našla, jsme si neskutečně užili s mým milovaným manželem naše 40 leté výročí svatby. Budeme z toho štěstí a zážitků dlouho čerpat a našim přátelům rádi doporučovat. Žádné výhrady nemáme, jen velká spokojenost!!!!!!!!!!!

     Ze srdce Vás zdravíme a vzpomínáme.

Daša a Dušan Čechovi

 

Michaela a Zbyněk Hradilovi

Milá paní Markéto!

Velmi děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd. Zejména bych chtěla vyzvednout výbornou komunikaci paní Šafářové od okamžiku objednávky zájezdu a skvělou, informovanou, pohotovou a pohodovou průvodkyni paní Koukalovou. Velmi mě potěšil i zájem z Vaší strany. Ať už telefonát před odjezdem, tak i Vaše milá přítomnost v Luganu. 

Ubytování i strava byly zajištěny na vysoké úrovni, hotely se vyznačovaly velmi vstřícným personálem a skvělou kuchyní, potěšilo i překvapení na lodi. Jakož i to, že ve všech dopravních prostředcích jsme měli předem zajištěné rezervace. Drobné změny v programu byly ku prospěchu.

Zkrátka, vrátili jsme se nadšení a ujišťuji Vás, že budeme Vaši kancelář doporučovat všem našim známým, kteří o návštěvu Švýcarska projeví zájem. Stejně, jako my jsme dali na doporučení přátel našeho syna. 

Fotky Vám nějaké pošlu, až je vytřídím. 

Ještě  jednou Vám velmi s manželem děkujeme, přejeme hodně spokojených klientů a třeba nás v budoucnu ještě některý z Vašich zájezdů osloví.

Pozdravy z jižní Moravy posílají

Michaela  a Zbyněk Hradilovi

 

Simona a Jarda Erbanovi

Milá Markéto,
díky za mail a fotky a tím i za úplné zakončení naší dovolené. Ještě jednou moc děkujeme za  zprostředkování mimořádného zážitku. Rádi bychom vám nějaké připomínky napsali, ale opravdu není cestě co vytknout. Vše perfektně zorganizované, objednané skvělé počasí, bezchybné ubytování…Bylo od vás velmi milé že jste si udělala čas a připojila se k nám a dala nám tak možnost prostřednictvím vašeho vyprávění nahlédnout i do běžného života lidí ve Švýcarsku. A nakonec nemůžu nezmínit Petra Čermáka, který nám byl opravdu výborným průvodcem a byl takovou třešničkou na dortu celého zájezdu. Ještě jednou díky a ať se vám daří. 

 

Naďa a Jan Dobrovodský, Tábor

Dobrý večer paní Marketa.

Děkujeme za pečlivě připravený a uskutečněný zájezd, péči o nás v průběhu celého zájezdu a excelentního průvodce Petra. Ještě jednou děkujeme.

 

Míša a Marek Sochorovi

Milá Markéto,

také chceme moc poděkovat za nádherné dny. Opět nic nemělo chybu. Krásná místa, super jídlo, skvělé vlaky, počasí, perfektní organizace a v neposlední řadě excelentní průvodce. Jen těžko se odlétalo zpátky. Ještě dlouho v nás všechny zážitky budou doznívat. Přejeme Ti, ať se daří v soukromí i v pracovních aktivitách a hlavně pevné zdraví.

Budeme se těšit na další shledání.

 

p. Spousta

Vážená paní Markéto,

jsem třetí den doma po návratu z krásného a vydařeného zájezdu po Švýcarsku a jsem stále plný dojmů, o které se dělím se svojí rodinou a přáteli. Rád Vám chci sdělit, že jsem ještě nikdy nebyl účastníkem tak vzorně připraveného a stejně tak vzorně realizovaného zájezdu, který jste Vy se svým týmem spolupracovníků pro nás připravila. Jsem si jist, že rozhodně nejsem první, kdo Vám říká tato slova, neboť Váš přístup k nám, jako klientům, byl opravdu výjimečný. Vedle přírodních krás Švýcarska, které v evropském srovnání asi nemají žádnou, nebo velice malou konkurenci, jste nám naprosto úžasným způsobem dokázala představit Švýcarsko ve všech jeho podobách a oblastech života Švýcarů. Právě tato kombinace Vaší činnosti, jako průvodce nejzajímavějšími místy Švýcarska spojená s poutavým vyprávěním, jak se ve Švýcarsku žije mně velice potěšila, neboť jsem člověk, který se rád podívá na alpské velikány a poslechne si historii o jejich dobývání, ale stejně rád si poslechne, jakými problémy, radostmi a starostmi žijí lidé v tomto prostředí. Ve skloubení tohoto obojího jste byla naprosto dokonalá.

Moje poděkování a velký dík pochopitelně tlumočte panu Petrovi, paní Alence, ale i paní Šafářové, která při přípravě naší cesty a sjednání zájezdu odvedla rovněž skvělou práci. 

Co říct závěrem. Ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji. Jsem si jist, že těch šest dnů strávených ve Vaší společnosti z mé paměti snad nikdy nevymizí a dále chci vyslovit přesvědčení, pokud zdraví a okolnosti dovolí, že se s Vámi na dalším podobném zájezdu ještě setkám.

S úctou a pozdravem

Spousta

 

Hana a Michal Dolejšovi

Dobré odpoledne,

poděkování patří především Vám za úžasné, nezapomenutelné zážitky, které jste nám připravila, za vzornou organizaci a péči, kterou jste nám věnovala. Zájezd překonal naše očekávání (které bylo po loňsku hodně vysoké :-)). Váš přístup je výrazně nadstandardní a neobvyklý.

Děkujeme za fotky. Až se nám povede zpracovat těch našich cca 1000 fotografií, tak Vám jich pár určitě pošleme...

Mějte se krásně!

Vaši Hanka a Milan Dolejšovi 

 

Radim Rektorys a Kamila Dostálová 

Dobrý den paní Meier, 

oceňujeme skvělou práci vaší agentury. Náš pobyt ve Švýcarsku byl připraven dokonale. Pan Čermák jej pak posunul ještě o úroveň výše. Excelentní, velmi profesionální, ale také milý, příjemný a starostlivý... Vážíme si, že jsme mohli být v jeho společnosti. 

Měli jsme překrásné zážitky! DĚKUJEME. 

Zamilovali jsme se do Švýcarska. :-)

Radim Rektorys a Kamila Dostálová

 

Yveta Měrková

Dobrý den paní Meier,

jménem všech bych Vám chtěla touto cestou poděkovat za výborně naplánovanou naši cestu. Všechno proběhlo v pořádku, ubytování bylo naprosto skvělé (obzvlášť hotel v Zermattu s výhledem na úžasnou scenérii Matterhornu).

Velmi děkuji i Vám paní Šafářová, za vstřícnost, ochotu rychle reagovat na naše požadavky (dárek k narozeninám :-)).

Celou cestu jsme si všichni užili a věříme, že v budoucnu rádi využijeme opět vašich služeb.  

Všem budeme jen doporučovat Vaše služby.

Přejeme spokojené klienty 

za všechny Měrková Yveta

 

Lenka Michlová

Dobrý den paní Meier,

náš pobyt ve Švýcarsku byl více než v pořádku, byl připraven s velkou pečlivostí a ona drobná kolize v Andermattu byla pro celý průběh cesty nepodstatná, navíc šlo evidentně o problém hotelu, nikoliv vaší CK. Určitě bychom služeb vaší CK využily i do budoucna a  budeme ji doporučovat  právě pro perfektní služby, které poskytuje. Za nás máte 1*.

Přeji krásné léto.

Lenka Michlová

 

Součkovi

Paní Markéto,
my bychom chtěli také poděkovat za krásné zážitky ze Švýcarska a připomenutí několika foto, které jsme v našem albu neměli. Ještě jednou souhlasíme se uveřejněním na Vašich webových stránkách a již se těšíme na viděnou v příštím roce.
 
Součkovi
 

p. Olejník

Dobrý den,

I my velice děkujeme za skvěle a profesionálně zvládnutý zájezd, na který budeme ještě dlouho vzpomínat. Jak jsme se bavili s manželkou, je to jeden ze dvou zájezdů nejlepších zájezdů, kterých jsme se zúčastnili. A to jsme toho projeli už celkem dost. Marně vzpomínám, co bych tomu vytknul, vše bylo super a vygradovalo to poslední destinací – úžasné místo i hotel!

Budeme se určitě těšit na další společnou cestu, velice o tom uvažujeme.

Takže ještě jednou veliké díky a všude budeme jen chválit a chválit!

Mějte se krásně a ať se vám moc daří! 

 

p. Spurná a p. Zapletalová

Dobrý den, děkuji za skvělou dovolenou, profesionální a hlavně srdečné a skvělé služby, bonusem byla skvělá parta lidí. S uveřejněním fotek souhlasíme. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně zdaru a pohody. Spurná a Zapletalová
 
 

Dolejšovi

Vážená paní Meier,

 jsme s manželkou vášnivými cestovateli a v mnoha případech využíváme pro naše cesty služeb cestovních kanceláří. V letošním roce jsme měli naplánovaný nějaký výlet na každý měsíc od dubna až do listopadu, jednou z plánovaných cest bylo i mé vytoužené putování švýcarskými vlaky. Cestujeme obvykle se dvěma pečlivě prověřenými kancelářemi, žádná ale výlet do Švýcarska nenabízí, proto jsme „zariskovali“ a vybrali Vás. Věřili jsme, že s Vašimi zkušenostmi neprohloupíme. Pak přišla do Evropy koronapotvora, která udělala jedním tahem škrt přes všechny naše letošní plány. Snad si ani nedovedete představit, jak nás to zasáhlo. Jsme ochotni strpět veškerá ostatní omezení, dusit se pod v Česku povinnou rouškou a věnovat intenzivní péči našim starouškům, kteří se bez nás nyní neobejdou. Ale představa, že budeme celý rok sedět doma, je hodně smutná. Navíc je naše legislativa šitá za pochodu a horkou jehlou, takže se cestovní kanceláře brání vracení záloh, které jsme už zaplatili. Chápeme, že je to pro leckterou z nich likvidační, ale ani pro nás nejsou již vydané peníze zbytné a při našem věku je „záloha na příští rok“ bez debaty opravdu předčasná.

A teď se dostávám k tomu, proč hlavně píšu. Dovolte mi vyseknout Vám poklonu za Váš přístup a jednání s  klienty! Bez toho, abyste čekala na zákony a bez toho, abyste v nich pak hledala díry, díky kterým nás můžete nechat ve štychu (hezké české slovo, ne 😊), jste průběžně informovala o svých plánech pro letošní rok, takže jsme od Vás jako od jediné měli od začátku jasno. Dále jste se zasadila o to, že již investované peníze do letenek jsme dostali zpět (ano, už přistálo skvělých 90% ceny na mém účtu). Pod tímto dojmem slibujeme já i moje žena, že i kdybychom se už nikam jinam v roce 2021 nemohli rozjet, za Vámi do Švýcarska určitě přijedeme. Už jenom proto, že chceme poznat tak úžasného člověka jako jste Vy. Možná, že je to tak ve Švýcarsku zvykem, ale pro Čecha, který je zvyklý na vymlouvání a plnění jen v mezích zákona, je korektnost, slušnost a vstřícnost stále ještě překvapující. Pro letošní rok jste zkrátka naším nejen cestovatelským, ale hlavně lidským objevem, děkujeme!

 Pevné zdraví a krásné dny Vám přejí 

Vaši vděční Hanka a Milan Dolejšovi

 

Ohlasy klientů ze sezón 2016 - 2019

Dolejšovi

Dobré odpoledne Markéto,
s odstupem několika dní bychom Vám a Petrovi chtěli ještě jednou moc poděkovat! Bylo to úžasné, zážitky každým dnem gradovaly, organizace byla bezchybná, Váš přístup příkladný. Asi nám bude chvíli trvat než se z toho vzpamatujeme...
Pokud budete napřesrok pořádat zájezd "To nejhezčí ze Švýcarska", tak s námi, prosím počítejte :-) a dejte nám vědět. Děkujeme.
 
Krásné léto a na viděnou
Hanka a Milan Dolejšovi
 

Eva P. a Vláďa P.

Tento rok jsme byli za krásami Švýcarska s Markétou Meier již po čtvrté. Hlavním důvodem bylo opět navštívit rodinný hotel na Belalpu, s nádhernými výhledy na čtyřtisícovky,Aletschgletscher ledovec a k tomu neuvěřitelnou pohostinnost Markéty a Christiana Meierových.
Náš zájezd byl za poznáním jezer, historických vláčků a hotelů. Hned první den jsme pluli po Brienzsee jezeře do Giessbachu, kde nás jedna z nejstarších pozemních lanovek vyvezla k hotelu. Již při prvních krocích k hotelu na nás dýchla noblesa a luxus 30. let minulého století umocněný s výhledem na jezero a na horský vodopád v těsné blízkosti. Kdo nezažije tuto atmosféru, neuvěří. Prostě nádhera a to byl teprve začátek. Další den jsme si užili jízdu parním vlakem v Brienz, který vás spolehlivě doveze na Soresberg - 2200 m.n.m. Každý okamžik jsme fotili, vykláněli se z vagonku a obdivovali jsme dokonalost švýcarských železnic. Opět nezapomenutelné zážitky nás čekaly na Belalpu, který si na první pohled každý zamiluje. Horská vesnička 2137 m.n.m. s typickými švýcarskými chatami, kde na konci cesty je původní horský hotel Belalp. Když se probudíte při východu slunce, tak z okna pokoje se před vámi rozprostírají ve slunečním svitu všechny známé čtyřtisícovky a z druhé strany Aletsch ledovec. To vše je umocněno horským klidem pouze se zvukem sympatických černých krav a jejich zvonců. Prostě ráj na zemi.
Každý den jsme obdivovali a poznávali další místa při plavbě lodí Visp, Spiez, Curych, Lucern, Fluelen nebo při jízdách zubačkou či lanovkou na RIGI a k tomu jsme byli ubytovaní vždy ve stylovém historickém hotelu ve Vitznau u jezera.
Až pojedete na jakýkoli zájezd s Markétou Meier a Petrem Čermákem věřte, že Vám zážitky ze všech navštívených míst Švýcarska zůstanou v paměti tak dlouho, až zjistíte, že musíte jet znova další rok.
Tímto děkujeme Markétě, Christiánovi a Petrovi za úžasný vlakový, lodní a hotelový týden, dokonalou organizaci, vřelé,upřímné přijetí a těšíme se zase za rok.

 

Dušan Čupka

Dobrý deň, pani Markéta,
S odstupom niekoľkých dní si znovu uvedomujeme, aké nezabudnuteľné chvíle je možné zažiť, ak sa pre poznávací zájazd vyberie práve ten nádherný kus sveta , akým je Švajčiarsko. O krásach našej domoviny, ktorou sú stále Čechy a Slovensko si to pravdaže myslíme tiež. Nedívím sa však , že ste si pre svoj ďalší žívot zvolili práve túto zem, ktorá v mnohých ohľadoch je pre nás vzorom . K tomu a k nevšednej propagácii krás a prosperity Švajčiarska ste však svojími schopnosťami a dôslednosťou prispeli aj Vy Markéta Meier, spolu so svojim kolegom Pertrom Čermákom. Ďakujeme Vám za vzornú organizáciu zájazdu. Za kus dobrej práce Vám iste poďakuje i Švajčiarsko.
Dušan Čupka

 

Jana Soušková a Ladislav Grepl

Srdečně zdravíme, paní Markéto.

Dovolte nám vám upřímně poděkovat za neskutečné zážitky po celou dobu pobytu s Vámi na zájezdě To nejhezčí ze  Švýcarska. Tato země je pro turisty opravdu krásná. Takže se dovolená v této zemi musí líbit každému. Jenže teď již víme, že bez Vás, bez Vaši  perfektní organizaci, by byl náš zážitek jen poloviční. Smekáme před Vámi a opravdu moc děkujeme. Již jsme trávili dovolenou s různými cestovkami, ale ty Vám nesahají ani po kotníky. Mohla by jste je všechny školit. Jenže některé věci se nedají naučit, člověk to v sobě musí mít. A to, co máte Vy, je lidskost, přístup ke svým klientům a určitě to, že vše děláte srdcem. Po týdnu neskutečně krásných a nezapomenutelných zážitků doporučuji všem se vydat za poznáním Švýcarska jedině s Vámi. Vaše osoba byla přidanou hodnotou k celému pobytu. A k tomu všemu nám neskutečně přálo i počasí. Chci poděkovat i ostatním klientů, s kterými jsme dovolenou strávili. Ač jsme se sjeli z celé republiky, různé věkové kategorie, bylo to super. Tato skupinka 16 lidí se pod Vašim "velením" stala výbornou partou. Určitě s Vámi ještě někdy v budoucnu chceme strávit dovolenou. Protože s Vámi máme jistotu, že opět zažijeme nepopsatelné zážitky s perfektními službami.  Doporučuji všem, věřte, že nebudete litovat. Tak paní Markéto, ještě jednou vřelý dík za vše. Přejeme Vám, ať si i nadále zachováte úsměv na líci, ať se vám daří jak pracovně, tak osobně. A ať máte spoustu dalších tak spokojených klientů, jako jsme byli my, Vaši klienti z Ostravy.  

S úctou zdraví Jana Soušková a Láďa Grepl

Bohumila Krajníková

Dobrý večer paní Meier,

moc děkujeme za krásnou dovolenou, kdybychom měli vyplňovat nějaký dotazník, tak ve všem máte za 1*** + "PAN" průvodce  nadstandard....:). Rádi bychom využili vašich služeb ještě v budoucnosti, proto prosím o zaslání nabídky na příští sezónu (až budete mít), popř. si možná objednáme něco individuálního (prý také zařizujete).

S pozdravem

Bohumila Krajníková

 

Balašovi

Dobrý den paní Markéto,

zdravíme opět z naší základny v Česku. Na pobyt máme moc hezké vzpomínky a dodatečně jsme ocenili Váš osobní přístup a velkou vstřícnost k nám všem. Vaše perfektní organizace celého pobytu, včetně zajišťování mnohdy složitých vlakových přesunů na nás udělala velký dojem. Děkujeme i za  Vaše zajímavé vyprávění na téma „Život ve Švýcarsku". Přejeme hodně zdaru při Vašem podnikání v horském hotelu a ať se Vám daří i v osobním životě. Mějte hezké léto a úspěšnou sezónu. Vaši cestovku budeme vřele ve svém okolí doporučovat.

Moc Vás se synem Davidem zdravíme  

Balašovi

 

Jiří a Jana Spěváčkovi, Plzeň

Dobrý den paní Markéto,

děkujeme za krásnou a dokonale připravenou dovolenou s výtečnou organizací a také za skvělé průvodcování Petra Čermáka i Vaše. Zážitky stále ještě vstřebáváme, byla to pro nás rozhodně krásná a nezapomenutelná akce. Posíláme alespoň pár fotek.
Srdečně zdravíme a přejeme hodně štěstí, ať se Vám všechno daří!
 

 

Pan Sebo

Pekny den p.Meier,

ja sa chcem tiez velmi podakovat za neskutocne profesionalne pripraveny zajazd. Vsetko klapalo, mnozstvo novych informacii, vyborna spolocnost. Nezostava nic ine, len vas poprosit, informujte ma o vasich novych zajazdoch, aktivitach, rad sa ich aj nadalej, ak mozem, budem rad zucastnovat.

Prajem Vam pekne zajazdy a vsetko to naj.naj!
S pozdravom, Sebo

 

Ohlasy klientů ze sezón 2011 - 2015

Milena Bartošová, 22.6.2015

Milá Markéto, děkujeme Vám za krásnou dovolenou. Neměla chybu. Moc se nám líbila, budu doporučovat svým známým. Vaše zajištění po celou dobu bylo perfektní a Váš přístup k nám všem velmí pěkný. Viděli jsme toho hodně a ubytování i strava byla Vámi velmi dobře organizována a byla prostě super. Ještě jednou moc děkujeme. Už jsem vyzkoušela recepty na  polévky z hotelu Ladina, povedly se. Měly jsme také štěstí na další účastníky zájezdu, nikdo neprudil. Bartošovi z Teplic

  

Ladislav Šimůnek, 31.10.2014

Dobrý den,Markétko.

děkuji za krásný email,přeji Vám a Vašemu partnerovi krásný manželský život.Děkuji i za krásný týden v červnu po železnicích.Měla jste to vymakané do detailu.Určitě využiju Vaší nabídku a do Švýcarska se vrátím.Je to krásná země a je vidět,že pro turisty dělá hodně.

Mějte se moc hezky a přeji krásný den

Ladislav Šimůnek

 

Líba a Pavel Kadlecovi, 1.11.2014

Dobrý den paní Markéto,

moc nás potěšil Váš mail a chtěli bychom Vám a Vašemu manželovi upřímně poblahopřát mnoho štěstí, spokojenosti a úspěchů do Vašeho společného života a podnikáni. GRATULUJEME!!!!!!!!!!!

S odstupem po návratu z krásného pobytu ve Švýcarsku, kde jsme byli v srpnu účastníky zájezdu Švýcarsko vlakem železničním rájem, bychom Vám chtěli opakovaně vyjádřit velké poděkování za perfektní organizaci zájezdu. Jak jsme již říkali Petrovi Čermákovi, zájezd nejen splnil přesně to, co jsme očekávali, ale mnohem víc, vše fungovalo bezchybně a hlavně z Vaší strany to byla velká vstřícnost a ochota, kterou jste celému zájezdu společně s Petrem a Veronikou projevovali. Byli jsme moc spokojeni a kladné reference budeme šířit mezi svými známými.

Moc Vás zdravíme a přejeme zdar Vašemu působení.

Líba a Pavel Kadlecovi
Praha 9

 

Ladislav Cmunt a Hana Hofmanová, 24.09.2013

Dobrý den,
konečně jsem našel čas,abychom Vám poděkovali za úžasnou dovolenou. Swiss pas byl opravdu úsporný,informace dobré a ubytování bylo přímo skvělé.Pokud starší apartmán vypadá takto,tak nechápu jak by ty nové mohli být ještě lepší.Výhled z pokoje byl super a v bytě bylo útulno jak doma.Švýcarsko je nádherná země.Krásná příroda a hory,vše takové uspořádané a lidé přátelští.První nás ohromil Matterhorn a pak už jsme celý týden strávili jak v pohádce.Následovali Jungfrau,Pilatus,Shiltorn,Shnygge Platte,Meiringen a okolí a nakonec Curych.Komunikace s vámi byla výborná a děkujeme za všechny rady a tipy a skvělý výběr lokality ubytování.Spiez je velice vhodný jako výchozí bod pro výlety do celého Švýcarska. Do Švýcarska se určitě znovu vypravíme a využijeme opět vašich skvělých služeb.

 

Eva Píšová a Vláďa Palásek (Praha), 01.06.2013

Milá Markéto! Vám patří poděkování, splnilo se nám životní přání. Vidět Jungfrau odhalenou, nelze jinou dovolenou! Matterhorn i včetně Alp, získali jsme jejich skalp. S Vaším věčným úsměvem splnili vše s přehledem. Manažersky vyspělá, žena jistě ohnivá. Šťastné chvíle Vám přejeme, rádi na vše vzpomeneme. Hodně zdaru a elánu.

 

Václav a Helena Hofreiterovi (Tábor), 30.06.2013

Vážená paní Hak.

Věřím, že nebudu sám kdo vám píše takovýto dopis. Chci vám tímto poděkovat za nádherný týden strávený ve Švýcarsku v rámci zájezdu "Nejkrásnější horské dráhy" (24.6-29.6.2013). Vše bylo od vás perfektně připraveno a vaše ochota vyjít kadému vstříc byla obdivuhodná. Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, aby se vám ve vaší činnosti dařilo a provázelo vás štěstí.

 

Šárka a Vladimír Koudelovi

Dobrý den paní Hak,

tak se konečně dostávám k tomu napsat Vám aspoň pár řádků o naší cestě po Švýcarsku, protože i Vy jste měla nemalý podíl na tom, že to byla jedna z našich nejlepších dovolených.

Příroda - k tomu není co dodat - dechberoucí majestátní hory - prostě krása. Také počasí jsme si nemohli přát lepší a určitě taky přispělo k dojmu, který si odvážíme.

Doprava - jedním slovem perfektní. Všechny přestupy (a že jich nebylo málo) bez jediného problému - vše skvěle naplánováno, dobře označené. A přesnost vlaků je pro nás, kteří dojíždíme k závidění. Nikde jsme nečekali déle než pět minut a i jiné prostředky (lanovky, zubačky, loď), vše klapalo jak hodinky (Švýcarské - samozřejmě).

Ubytování - vybrala jste výborně - všechny měly opravdu strategickou polohu blízko nádraží, daly se i s kufry krásně dojít pěšky. Velké plus. Zermatt - hotel Primavera - standartní hotel, dobré snídaně, překrásný výhled z pokoje na Matterhorn.

Večeře na Gornegratu - to je asi jediné , co by jsme si odpustili. Zrovna ten večer nebylo nic vidět, to nikdo neovlivní, ale protože odjezd posledního spoje byl poměrně brzy, tak jsme si tu večeři neužili tak, jak jsme zvyklí. Ale jídlo bylo velmi dobré (fondue) a prostředí taky. Jen to vínko jsme pili poněkud ve spěchu.

Lauterbrunnen - hotel Silberhorn - pěkný hotel - výborná kuchyně. Z pokoje výhled na večer osvětlené vodopády.

Luzern - hotel Stern - moc hezký hotel (výhled na Pilatus), výborné snídaně, všem doporučuji večeřet tam (ceny vysoké, ale srovnatelné s restauracemi u řeky). Ale fantastické stolování, vynikající kuchyně. Luzern nádherný, výlet na Pilatus zubačkou nezapomenutelný. Z Luzernu jsme pak odjeli u v pondělí ráno do Zurichu, kde mám kamarádku, která nás zavedla k jezeru, kde jsme poobědvali a protože bylo moc krásně, byla to taková pěkná , neplánovaná tečka za naším výletem.

Ani nevím, který moment z této dovolené se mi nejvíc líbil - převládá takový příjemný pocit aktivní dovolené, kterou nic nenarušilo a každému, komu to vyprávím vřele doporučuji jet se do Švýcarska podívat.

Take jetě jednou díky a ať se Vám daří a máte jen spokojené zákazníky.

Zdraví Šárka a Vladimír Koudelovi

 

Hoblovi

Milá Markéto,

není třeba se omlouvat, chyba se někdy stane kadému z nás. Rozhodně nám toto drobné nedorozuměni nemůže pokazit naše překrásné zážitky umocněné vaším velmi lidským přístupem k nám. Velice vám děkujeme za vše co jste po dobu pobytu pro nás udělala a hlavně že jste "zajistila" tak nádherné prostředí. Rozhodně budeme na tuto dovolenou vzpomínat jako na jednu z našich nejkrásnějších a opravdu teď velmi vážně uvažujeme o využití vašich služeb i v dalších letech. Markéto přejeme vám hodně krásného jak ve vašem soukromém životě, tak i ve vaší činnosti podnikatelské a pokud přijedete do Čech, rádi vás přivítáme v Kutné Hoře a částečně vám "oplatíme" ten krásný Švýcarský týden. Určitě se ozvěte až budete v našem kraji a domluvíme se. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké odpoledne.

  

Ing. Pavel Chyba (Brno)

Ještě jednou děkuji za vysokou profesionalitu a osobní nadstandardni služby při zájezdu na Jungfrau a Matterhorn.

 

Gabriela a Miloslav Janovský

Vážená paní Hak,

přijměte naše poděkování za organizaci a průběh našeho zájezdu po Švýcarsku. Velmi oceňujeme Váč přístup, znalosti a trpělivost, stejně tak nesmírné nadčení pro vlaky u průvodce p. Petra Čermáka. Je to studnice informací a na jeho dlouhý krok dlouho nezapomenu. Prima parťák! Máme mnoho pěkných zážitků a rádi na Vás oba budeme vzpomínat. Přes částečnou nepřízeň počasí jsme si slíbili, že se zase do této překrásné oblasti vrátíme a pokud to bude možné, využijeme zase Vašich služeb.

Úspěch ve Vašem podnikání Vám přejí Gabriela a Miloslav Janovský.

P.S.: Ještě jednou děkuji za dárek k narozeninám! Velmi mě potěšil.

 

Benešovi, 28.12.2011

Děkujeme za přání i za informace o možnosti dalšího cestování po Švýcarsku. Na letošní dovolenou moc rádi vzpomínáme, bylo to krásné, i díky Vaší ochotě a péči, kterou jste nám věnovala. Přejeme krásné prožití zbytku vánoc a mnoho pracovních úspěchů i v dalším roce.

manželé Benešovi, Šumperk

 

Zájezd s Petrem Čermákem a Markétou Hak 2011

Sešlo se to báječně: pohodová partička českých turistů, spolehlivé švýcarské vlaky a navrch ještě ideální počasí pozdního jara: ani horko, ani zima. Úspěšně jsme celý první červnový týden díky pružnému programu ujížděli dešti, který kroužil nad Švýcarskem a dohnal nás jen na půl dne v místě, kde by to čekal málokdo: v jižním "italském" kantonu Ticino, kam Švýcaři tak rádi jezdí právě za sluncem....

Celý text naleznete zde, fotografie ze zájezdu jsou pak k nahlédnutí zde.

 

 

Hrad