Reference

Ohlasy klientů ze sezóny 2022

Součkovi

Paní Markéto,
my bychom chtěli také poděkovat za krásné zážitky ze Švýcarska a připomenutí několika foto, které jsme v našem albu neměli. Ještě jednou souhlasíme se uveřejněním na Vašich webových stránkách a již se těšíme na viděnou v příštím roce.
 
Součkovi
 

p. Olejník

Dobrý den,

I my velice děkujeme za skvěle a profesionálně zvládnutý zájezd, na který budeme ještě dlouho vzpomínat. Jak jsme se bavili s manželkou, je to jeden ze dvou zájezdů nejlepších zájezdů, kterých jsme se zúčastnili. A to jsme toho projeli už celkem dost. Marně vzpomínám, co bych tomu vytknul, vše bylo super a vygradovalo to poslední destinací – úžasné místo i hotel!

Budeme se určitě těšit na další společnou cestu, velice o tom uvažujeme.

Takže ještě jednou veliké díky a všude budeme jen chválit a chválit!

Mějte se krásně a ať se vám moc daří!

 

Žákovi

Milá Markéto,

to my děkujeme Vám...

Samozřejmě souhlasíme s uveřejněním všech obrázků, na kterých se vyskytujeme... Pokud budeme mít ještě někdy tu možnost, rádi využijeme Vašich služeb...

Byly perfektní... 
 
S úctou
Iva Láďa Žákovi
 

p. Spurná a p. Zapletalová

Dobrý den, děkuji za skvělou dovolenou, profesionální a hlavně srdečné a skvělé služby, bonusem byla skvělá parta lidí. S uveřejněním fotek souhlasíme. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně zdaru a pohody. Spurná a Zapletalová

Ohlasy klientů ze sezóny 2021

Dolejšovi

Dobré odpoledne Markéto,
s odstupem několika dní bychom Vám a Petrovi chtěli ještě jednou moc poděkovat! Bylo to úžasné, zážitky každým dnem gradovaly, organizace byla bezchybná, Váš přístup příkladný. Asi nám bude chvíli trvat než se z toho vzpamatujeme...
Pokud budete napřesrok pořádat zájezd "To nejhezčí ze Švýcarska", tak s námi, prosím počítejte :-) a dejte nám vědět. Děkujeme.
 
Krásné léto a na viděnou
Hanka a Milan Dolejšovi

Ohlasy klientů ze sezóny 2018

Eva P a Vláďa P.

Tento rok jsme byli za krásami Švýcarska s Markétou Meier již po čtvrté. Hlavním důvodem bylo opět navštívit rodinný hotel na Belalpu, s nádhernými výhledy na čtyřtisícovky,Aletschgletscher ledovec a k tomu neuvěřitelnou pohostinnost Markéty a Christiana Meierových.
Náš zájezd byl za poznáním jezer, historických vláčků a hotelů. Hned první den jsme pluli po Brienzsee jezeře do Giessbachu, kde nás jedna z nejstarších pozemních lanovek vyvezla k hotelu. Již při prvních krocích k hotelu na nás dýchla noblesa a luxus 30. let minulého století umocněný s výhledem na jezero a na horský vodopád v těsné blízkosti. Kdo nezažije tuto atmosféru, neuvěří. Prostě nádhera a to byl teprve začátek. Další den jsme si užili jízdu parním vlakem v Brienz, který vás spolehlivě doveze na Soresberg - 2200 m.n.m. Každý okamžik jsme fotili, vykláněli se z vagonku a obdivovali jsme dokonalost švýcarských železnic. Opět nezapomenutelné zážitky nás čekaly na Belalpu, který si na první pohled každý zamiluje. Horská vesnička 2137 m.n.m. s typickými švýcarskými chatami, kde na konci cesty je původní horský hotel Belalp. Když se probudíte při východu slunce, tak z okna pokoje se před vámi rozprostírají ve slunečním svitu všechny známé čtyřtisícovky a z druhé strany Aletsch ledovec. To vše je umocněno horským klidem pouze se zvukem sympatických černých krav a jejich zvonců. Prostě ráj na zemi.
Každý den jsme obdivovali a poznávali další místa při plavbě lodí Visp, Spiez, Curych, Lucern, Fluelen nebo při jízdách zubačkou či lanovkou na RIGI a k tomu jsme byli ubytovaní vždy ve stylovém historickém hotelu ve Vitznau u jezera.
Až pojedete na jakýkoli zájezd s Markétou Meier a Petrem Čermákem věřte, že Vám zážitky ze všech navštívených míst Švýcarska zůstanou v paměti tak dlouho, až zjistíte, že musíte jet znova další rok.
Tímto děkujeme Markétě, Christiánovi a Petrovi za úžasný vlakový, lodní a hotelový týden, dokonalou organizaci, vřelé,upřímné přijetí a těšíme se zase za rok.

 

Dušan Čupka

Dobrý deň, pani Markéta,
S odstupom niekoľkých dní si znovu uvedomujeme, aké nezabudnuteľné chvíle je možné zažiť, ak sa pre poznávací zájazd vyberie práve ten nádherný kus sveta , akým je Švajčiarsko. O krásach našej domoviny, ktorou sú stále Čechy a Slovensko si to pravdaže myslíme tiež. Nedívím sa však , že ste si pre svoj ďalší žívot zvolili práve túto zem, ktorá v mnohých ohľadoch je pre nás vzorom . K tomu a k nevšednej propagácii krás a prosperity Švajčiarska ste však svojími schopnosťami a dôslednosťou prispeli aj Vy Markéta Meier, spolu so svojim kolegom Pertrom Čermákom. Ďakujeme Vám za vzornú organizáciu zájazdu. Za kus dobrej práce Vám iste poďakuje i Švajčiarsko.
Dušan Čupka

 

Ohlasy klientů ze sezóny 2017

Jana Soušková a Ladislav Grepl

Srdečně zdravíme, paní Markéto.

Dovolte nám vám upřímně poděkovat za neskutečné zážitky po celou dobu pobytu s Vámi na zájezdě To nejhezčí ze  Švýcarska. Tato země je pro turisty opravdu krásná. Takže se dovolená v této zemi musí líbit každému. Jenže teď již víme, že bez Vás, bez Vaši  perfektní organizaci, by byl náš zážitek jen poloviční. Smekáme před Vámi a opravdu moc děkujeme. Již jsme trávili dovolenou s různými cestovkami, ale ty Vám nesahají ani po kotníky. Mohla by jste je všechny školit. Jenže některé věci se nedají naučit, člověk to v sobě musí mít. A to, co máte Vy, je lidskost, přístup ke svým klientům a určitě to, že vše děláte srdcem. Po týdnu neskutečně krásných a nezapomenutelných zážitků doporučuji všem se vydat za poznáním Švýcarska jedině s Vámi. Vaše osoba byla přidanou hodnotou k celému pobytu. A k tomu všemu nám neskutečně přálo i počasí. Chci poděkovat i ostatním klientů, s kterými jsme dovolenou strávili. Ač jsme se sjeli z celé republiky, různé věkové kategorie, bylo to super. Tato skupinka 16 lidí se pod Vašim "velením" stala výbornou partou. Určitě s Vámi ještě někdy v budoucnu chceme strávit dovolenou. Protože s Vámi máme jistotu, že opět zažijeme nepopsatelné zážitky s perfektními službami.  Doporučuji všem, věřte, že nebudete litovat. Tak paní Markéto, ještě jednou vřelý dík za vše. Přejeme Vám, ať si i nadále zachováte úsměv na líci, ať se vám daří jak pracovně, tak osobně. A ať máte spoustu dalších tak spokojených klientů, jako jsme byli my, Vaši klienti z Ostravy.  

S úctou zdraví Jana Soušková a Láďa Grepl

Bohumila Krajníková

Dobrý večer paní Meier,

 

moc děkujeme za krásnou dovolenou, kdybychom měli vyplňovat nějaký dotazník, tak ve všem máte za 1*** + "PAN" průvodce  nadstandard....:). Rádi bychom využili vašich služeb ještě v budoucnosti, proto prosím o zaslání nabídky na příští sezónu (až budete mít), popř. si možná objednáme něco individuálního (prý také zařizujete).

 

S pozdravem

 

Bohumila Krajníková

 

Balašovi

Dobrý den paní Markéto,

zdravíme opět z naší základny v Česku. Na pobyt máme moc hezké vzpomínky a dodatečně jsme ocenili Váš osobní přístup a velkou vstřícnost k nám všem. Vaše perfektní organizace celého pobytu, včetně zajišťování mnohdy složitých vlakových přesunů na nás udělala velký dojem. Děkujeme i za  Vaše zajímavé vyprávění na téma „Život ve Švýcarsku". Přejeme hodně zdaru při Vašem podnikání v horském hotelu a ať se Vám daří i v osobním životě. Mějte hezké léto a úspěšnou sezónu. Vaši cestovku budeme vřele ve svém okolí doporučovat.

Moc Vás se synem Davidem zdravíme  

Balašovi

Ohlasy klientů ze sezóny 2016

Jiří a Jana Spěváčkovi, Plzeň

Dobrý den paní Markéto,

děkujeme za krásnou a dokonale připravenou dovolenou s výtečnou organizací a také za skvělé průvodcování Petra Čermáka i Vaše. Zážitky stále ještě vstřebáváme, byla to pro nás rozhodně krásná a nezapomenutelná akce. Posíláme alespoň pár fotek.
Srdečně zdravíme a přejeme hodně štěstí, ať se Vám všechno daří!

 

Jiří a Eva Rybovi

Milá paní Markéto,

posílám Vám mnoho ranních pozdravů z lomnického domova. Návrat byl bez problémů, P.Č. nám navrhl prima výlet na Uetliberg. Už jsme aklimatizováni na domácí mírnější režim, hlavně manželka /pozdější budíček, občas "voraz"/.
Vám patří velká poklona, obdiv a mnoho díků za nabídnutou nabídku zájezdu, který byl pečlivě vymyšlen a realizován do každé prožité hodiny. Mám rád takovou dovednost.

Blahopřejí a srdečně Vás zdraví Jiří a Eva Rybovi

Pan Sebo

Pekny den p.Meier,

ja sa chcem tiez velmi podakovat za neskutocne profesionalne pripraveny zajazd. Vsetko klapalo, mnozstvo novych informacii, vyborna spolocnost. Nezostava nic ine, len vas poprosit, informujte ma o vasich novych zajazdoch, aktivitach, rad sa ich aj nadalej, ak mozem, budem rad zucastnovat.

Prajem Vam pekne zajazdy a vsetko to naj.naj!
S pozdravom, Sebo

 

Ohlasy klinetů ze sezóny 2015

Milena Bartošová, 22.6.2015

Milá Markéto, děkujeme Vám za krásnou dovolenou. Neměla chybu. Moc se nám líbila, budu doporučovat svým známým. Vaše zajištění po celou dobu bylo perfektní a Váš přístup k nám všem velmí pěkný. Viděli jsme toho hodně a ubytování i strava byla Vámi velmi dobře organizována a byla prostě super. Ještě jednou moc děkujeme. Už jsem vyzkoušela recepty na  polévky z hotelu Ladina, povedly se. Měly jsme také štěstí na další účastníky zájezdu, nikdo neprudil. Bartošovi z Teplic

 

Ohlasy klientů ze sezóny 2014

Ladislav Šimůnek, 31.10.2014

Dobrý den,Markétko.

 

Děkuji za krásný email,přeji Vám a Vašemu partnerovi krásný manželský život.Děkuji i za krásný týden v červnu po železnicích.Měla jste to vymakané do detailu.Určitě využiju Vaší nabídku a do Švýcarska se vrátím.Je to krásná země a je vidět,že pro turisty dělá hodně.

 

Mějte se moc hezky a přeji krásný den

 

Ladislav Šimůnek

Líba a Pavel Kadlecovi, 1.11.2014

Dobrý den paní Markéto,

 

moc nás potěšil Váš mail a chtěli bychom Vám a Vašemu manželovi upřímně poblahopřát mnoho štěstí, spokojenosti a úspěchů do Vašeho společného života a podnikáni. GRATULUJEME!!!!!!!!!!!

 

S odstupem po návratu z krásného pobytu ve Švýcarsku, kde jsme byli v srpnu účastníky zájezdu Švýcarsko vlakem železničním rájem, bychom Vám chtěli opakovaně vyjádřit velké poděkování za perfektní organizaci zájezdu. Jak jsme již říkali Petrovi Čermákovi, zájezd nejen splnil přesně to, co jsme očekávali, ale mnohem víc, vše fungovalo bezchybně a hlavně z Vaší strany to byla velká vstřícnost a ochota, kterou jste celému zájezdu společně s Petrem a Veronikou projevovali. Byli jsme moc spokojeni a kladné reference budeme šířit mezi svými známými.

 

Moc Vás zdravíme a přejeme zdar Vašemu působení.

 

Líba a Pavel Kadlecovi
Praha 9

Ohlasy klientů ze sezóny 2013

Ladislav Cmunt a Hana Hofmanová, 24.09.2013

Dobrý den,
konečně jsem našel čas,abychom Vám poděkovali za úžasnou dovolenou. Swiss pas byl opravdu úsporný,informace dobré a ubytování bylo přímo skvělé.Pokud starší apartmán vypadá takto,tak nechápu jak by ty nové mohli být ještě lepší.Výhled z pokoje byl super a v bytě bylo útulno jak doma.Švýcarsko je nádherná země.Krásná příroda a hory,vše takové uspořádané a lidé přátelští.První nás ohromil Matterhorn a pak už jsme celý týden strávili jak v pohádce.Následovali Jungfrau,Pilatus,Shiltorn,Shnygge Platte,Meiringen a okolí a nakonec Curych.Komunikace s vámi byla výborná a děkujeme za všechny rady a tipy a skvělý výběr lokality ubytování.Spiez je velice vhodný jako výchozí bod pro výlety do celého Švýcarska. Do Švýcarska se určitě znovu vypravíme a využijeme opět vašich skvělých služeb.

Eva Píšová a Vláďa Palásek (Praha), 01.06.2013

Milá Markéto! Vám patří poděkování, splnilo se nám životní přání. Vidět Jungfrau odhalenou, nelze jinou dovolenou! Matterhorn i včetně Alp, získali jsme jejich skalp. S Vaším věčným úsměvem splnili vše s přehledem. Manažersky vyspělá, žena jistě ohnivá. Šťastné chvíle Vám přejeme, rádi na vše vzpomeneme. Hodně zdaru a elánu.

Václav a Helena Hofreiterovi (Tábor), 30.06.2013

Vážená paní Hak.

Věřím, že nebudu sám kdo vám píše takovýto dopis. Chci vám tímto poděkovat za nádherný týden strávený ve Švýcarsku v rámci zájezdu "Nejkrásnější horské dráhy" (24.6-29.6.2013). Vše bylo od vás perfektně připraveno a vaše ochota vyjít kadému vstříc byla obdivuhodná. Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, aby se vám ve vaší činnosti dařilo a provázelo vás štěstí.

Šárka a Vladimír Koudelovi

Dobrý den paní Hak,

tak se konečně dostávám k tomu napsat Vám aspoň pár řádků o naší cestě po Švýcarsku, protože i Vy jste měla nemalý podíl na tom, že to byla jedna z našich nejlepších dovolených.

Příroda - k tomu není co dodat - dechberoucí majestátní hory - prostě krása. Také počasí jsme si nemohli přát lepší a určitě taky přispělo k dojmu, který si odvážíme.

Doprava - jedním slovem perfektní. Všechny přestupy (a že jich nebylo málo) bez jediného problému - vše skvěle naplánováno, dobře označené. A přesnost vlaků je pro nás, kteří dojíždíme k závidění. Nikde jsme nečekali déle než pět minut a i jiné prostředky (lanovky, zubačky, loď), vše klapalo jak hodinky (Švýcarské - samozřejmě).

Ubytování - vybrala jste výborně - všechny měly opravdu strategickou polohu blízko nádraží, daly se i s kufry krásně dojít pěšky. Velké plus. Zermatt - hotel Primavera - standartní hotel, dobré snídaně, překrásný výhled z pokoje na Matterhorn.

Večeře na Gornegratu - to je asi jediné , co by jsme si odpustili. Zrovna ten večer nebylo nic vidět, to nikdo neovlivní, ale protože odjezd posledního spoje byl poměrně brzy, tak jsme si tu večeři neužili tak, jak jsme zvyklí. Ale jídlo bylo velmi dobré (fondue) a prostředí taky. Jen to vínko jsme pili poněkud ve spěchu.

Lauterbrunnen - hotel Silberhorn - pěkný hotel - výborná kuchyně. Z pokoje výhled na večer osvětlené vodopády.

Luzern - hotel Stern - moc hezký hotel (výhled na Pilatus), výborné snídaně, všem doporučuji večeřet tam (ceny vysoké, ale srovnatelné s restauracemi u řeky). Ale fantastické stolování, vynikající kuchyně. Luzern nádherný, výlet na Pilatus zubačkou nezapomenutelný. Z Luzernu jsme pak odjeli u v pondělí ráno do Zurichu, kde mám kamarádku, která nás zavedla k jezeru, kde jsme poobědvali a protože bylo moc krásně, byla to taková pěkná , neplánovaná tečka za naším výletem.

Ani nevím, který moment z této dovolené se mi nejvíc líbil - převládá takový příjemný pocit aktivní dovolené, kterou nic nenarušilo a každému, komu to vyprávím vřele doporučuji jet se do Švýcarska podívat.

Take jetě jednou díky a ať se Vám daří a máte jen spokojené zákazníky.

Zdraví Šárka a Vladimír Koudelovi

Hoblovi

Milá Markéto,

není třeba se omlouvat, chyba se někdy stane kadému z nás. Rozhodně nám toto drobné nedorozuměni nemůže pokazit naše překrásné zážitky umocněné vaším velmi lidským přístupem k nám. Velice vám děkujeme za vše co jste po dobu pobytu pro nás udělala a hlavně že jste "zajistila" tak nádherné prostředí. Rozhodně budeme na tuto dovolenou vzpomínat jako na jednu z našich nejkrásnějších a opravdu teď velmi vážně uvažujeme o využití vašich služeb i v dalších letech. Markéto přejeme vám hodně krásného jak ve vašem soukromém životě, tak i ve vaší činnosti podnikatelské a pokud přijedete do Čech, rádi vás přivítáme v Kutné Hoře a částečně vám "oplatíme" ten krásný Švýcarský týden. Určitě se ozvěte až budete v našem kraji a domluvíme se. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké odpoledne.

Pan Altmann

Dobrý den,

chtěl bych Vám jménem svým a manželky poděkovat za zorganizování skvělé dovolené, nakonec jsme stihli vše, co bylo v rámci jízdenky možno vidět. Kdybyste chtěla nabídku zájezdů rozšířit i pro skupinu " handicapovaných", jsem Vám se svými postřehy k dispozici.

S pozdravem Altmann

Károvi a Vaníčkovi

Děkujeme za zprostředkování pobytu v Bergünu. Poloha penzionu, příjemné prostředí apartmanu, vše doplněno krásným počasím. Poloha Bergünu je velice výhodná pro všechny směry. Moc se nám líbilo. Ještě jednou děkujeme a pokud se rozhodneme znovu navštívít Švýcarsko, dovolíme se na Vás obrátit.

Přejeme mnoho spokojených klientů. S pozdraven Károvi a Vaníčkovi.

Ing. Pavel Chyba (Brno)

Ještě jednou děkuji za vysokou profesionalitu a osobní nadstandardni služby při zájezdu na Jungfrau a Matterhorn.

Gabriela a Miloslav Janovský

Vážená paní Hak,

přijměte naše poděkování za organizaci a průběh našeho zájezdu po Švýcarsku. Velmi oceňujeme Váč přístup, znalosti a trpělivost, stejně tak nesmírné nadčení pro vlaky u průvodce p. Petra Čermáka. Je to studnice informací a na jeho dlouhý krok dlouho nezapomenu. Prima parťák! Máme mnoho pěkných zážitků a rádi na Vás oba budeme vzpomínat. Přes částečnou nepřízeň počasí jsme si slíbili, že se zase do této překrásné oblasti vrátíme a pokud to bude možné, využijeme zase Vašich služeb.

Úspěch ve Vašem podnikání Vám přejí Gabriela a Miloslav Janovský.

P.S.: Ještě jednou děkuji za dárek k narozeninám! Velmi mě potěšil.

Hodnocení spokojenosti klientů 2012

Zde si můžete prohlédnout vyplněné hodnotící dotazníky našich klientů.

Ohlasy klientů ze sezóny 2011

Benešovi, 28.12.2011

Děkujeme za přání i za informace o možnosti dalšího cestování po Švýcarsku. Na letošní dovolenou moc rádi vzpomínáme, bylo to krásné, i díky Vaší ochotě a péči, kterou jste nám věnovala. Přejeme krásné prožití zbytku vánoc a mnoho pracovních úspěchů i v dalším roce.

manželé Benešovi, Šumperk

Urbanvi, 17.3.2011

Dobrý den, konečně jsem se dostala k psaní, chtěla jsem ještě jednou moc poděkovat za zprostředkování naší krásné dovolené - když se mně děvčata v pěveckém sboru, kam chodím, ptala jaké to bylo - mohla jsem říct - jako v pohádce. To, že budu koukat na zasněžené Alpy z termálního bazénu mě nenapadlo ani v tom nejlepším snu. Všechno bylo v pořádku - v hotelu se o nás starali jak o miminka - snažili se abychom byli o všem informováni - právě i to jídlo - zavolali toho kuchaře Jakuba z Aše a ten nám vše pěkně vysvětlil, co jíme a opravdu kuchyně výborná. Pokud byste s nimi ještě mluvila, poděkujte jim ještě jednou za nás. Cesta byla také bez problémů - jeli jsme podle Vámi popsané trasy - cesta tam byla vůbec v pohodě a zpáteční - sice byla silnice plnější, ale plynulá. Taky jsme před hranicemi Švýcarska brali benzín a taky jsme se tam setkali se Slovenkou. V něděli - poslední den - už jsme nelyžovali, protože pro silný vítr nic nejezdilo. Počasí ale špatné nebylo, tak jsme si udělali malou tůrku a pak jsme se cachtali v bazénu. [...]

Mějte se moc a moc hezky a ať se Vám daří v práci i v soukromí.

srdečně Dagmar Urbanová

Zájezd s Petrem Čermákem a Markétou Hak 2011

Sešlo se to báječně: pohodová partička českých turistů, spolehlivé švýcarské vlaky a navrch ještě ideální počasí pozdního jara: ani horko, ani zima. Úspěšně jsme celý první červnový týden díky pružnému programu ujížděli dešti, který kroužil nad Švýcarskem a dohnal nás jen na půl dne v místě, kde by to čekal málokdo: v jižním "italském" kantonu Ticino, kam Švýcaři tak rádi jezdí právě za sluncem....

Celý text naleznete zde, fotografie ze zájezdu jsou pak k nahlédnutí zde.

Ohlasy klientů ze sezóny 2008 - 10

Pan Machata, 10.7.2009

Dobrý večer paní Hak,

poslední den pobytu jsme prošli Zürich od nádraží k jezeru a zpět, víc jsme už nestihli. Bohužel nám to velmi rychle uteklo. Myslím, že jsme, mimo jiné, přesvědčili majitele hotelu Seegarten ve Spiez, že i 12leté dítě si dokáže poradit s kompletním menu na večeři a česká klientela není špatná. Domů jsme dorazili ve čtvrtek kolem poledne podle plánu. Velmi na tuto dovolenou vzpomínáme a myslím, že ještě hodně dlouho vzpomínat budeme. Velmi se nám líbila. Vše se nedá stihnout, proto věřím, že se určitě někdy do Švýcarska podíváme. A až budeme tuto cestu plánovat, tak se Vám ozveme s prosbou o zajištění, protože to bude záruka další krásné dovolené ve Švýcarsku.

Chtěl bych Vám ještě jednou za celou rodinu poděkovat za perfektní zajištění této krásné dovolené, za promyšlení všech detailů i bodů našeho programu, což nám velmi zpříjemnilo pobyt a učinilo z ní dovolenou s velkým D. [...]

Hezký večer Vám přeje

Radovan Machata

Ing. Pavel Školník, 28.10.2010

Vážená paní Haková,

velice rád bych Vám poděkoval za pomoc, kterou jste poskytla Olešnickým mažoretkám při jejich cestě do Švýcarska. Mrzí nás, že jsme nevyužili Vaší nabídky na ubytování, neboť organizace ubytování a vlastní ubytování zajištěné naším svazem bylo absolutně nevyhovující. Naopak Váš návrh výletu byl perfektní. Holky si to moc užily a expozice v čokoládovně jim brala dech (a nám dospělým také). Zastavili jsme se i v Murtenu, prošli po hradbách a jedním slovem - krása. Bylo to krásné zakončení pobytu ve Švýcarsku vzláště, když si holky přivážely druhé místo a titul 1. Vicemistr Evropy. Bez Vaší pomoci bychom byli ochuzeni o spoustu zážitků a proto Vám ještě jednou děkuji.

V roce 2012 by mělo být Švýcarsko pořadatelem Mistrovství světa v mažoretkovém sportu. Pokud bychom uspěli v domácí soutěži a byli nominováni, dovolil bych se na Vás znovu obrátit o radu a případnou pomoc, v tomto případě i s ubytováním. [...]

S pozdravem

Ing. Pavel Školník

 

Hrad