Nabídka na sezónu 2021 - aktuální informace

Milí klienti,

po zrušené virové sezoně 2020 už se jistě – stejně jako my – nemůžete dočkat krásných vlakových zážitků na švýcarských kolejích. Chystáme pro Vás opět pestrou nabídku okruhů s průvodcem křížem krážem zemí mistrů světa v železničním cestování.

Také v sezoně 2021 se s námi můžete těšit na opravdové cestovatelské lahůdky, které nadchnou nejen milovníky železnic. Zájezdy s průvodcem tradičně připravujeme pro komorní skupinky 12 až 18 cestovatelů, vybrat si můžete z několika programů.

Jen Vás ještě prosíme – a předem děkujeme za pochopení – vydržte. V žádném případě nezavíráme, jen s ohledem na virovou situaci jsme se rozhodli vyčkat s prodejem dalších zájezdů prozatím do ledna. Každopádně Vaše cesty můžete plánovat bez obav - u nás máte zdarma storno do 30 dnů před zveřejněným termínem začátku zájezdu (s výjimkou případných letenek, kde se podmínky řídí pravidly letecké společnosti).

Na základě našich dlouholetých zkušeností se pro Vás snažíme vyhledávat také výjimečná pobytová místa. V oblasti majestátního ledovce Aletsch je to například hotel Belalp, který osobně provozujeme na exkluzivní horské vyhlídce mezi starousedlíky a kde se vracíme přímo ke kořenům Švýcarska. Také s námi můžete exkluzivně přenocovat na vrcholu luzernské dračí skály Pilatus, nebo vás vezmeme do opravdové alpské sýrárny, kde vzniká výhradně v letních měsících lahodný švýcarský horský sýr.

Budeme se těšit na Vaše přihlášky. Fotografie z našich zájezdů si můžete prohlédnout zde.

 

S pozdravem

Markéta Meier a Petr Čermák, vaši vlakoví průvodci Švýcarskem

Hrad