Individuální zájezdy

Nehodí se Vám termíny našich skupinových zájezdů? Cestujete raději sami? Nebo jen s Vaší rodinou? U nás to není žádný problém! Každý z našich poznávacích programů si můžete projet individuálně ve Vámi zvoleném termínu. Zajistíme Vám jízdenky, hotely, rezervace a obdržíte itinerář cesty.


Individuální regionální pobyty


Kromě vlakových zájezdů s průvodcem Vám můžeme zajistit též individuální pobyt ve vybraném regionu: budete po celou dobu Vaší dovolené ubytováni na jednom místě a nebudete se tedy na rozdíl od vlakových okruhů stále přemisťovat z jednoho hotelu do jiného.

Nejvýhodnější je zakoupení regionálního vlakového pasu, který umožňuje pohodlné přesuny ve Vámi vybrané oblasti, využijete ho ve zvolené oblasti pro horskou turistiku (místní horské dráhy bývají zpravidla plně v ceně), návštěvy měst i plavby lodí. Pas lze zakoupit pro oblasti Berner Oberland, Wallis, Graubünden, Luzernské jezero a Ženevské jezero.

Naše regionální nabídky:
Berner Oberland: Brienzer Rothorn, Schilthorn, Schynige Platte, Giessbach, Kleine Scheidegg (s příplatkem též Jungfraujoch).

Wallis: Zermatt, Saas Fee, Belalp – Aletsch, Brig – údolí Rhony, Lötschberg

Graubünden: Albulská a Berninská dráha, Arosa, Svatý Mořic, Davos – Klosters, Rýnský kaňon.

Luzernské jezero: Tellovo Švýcarsko, Luzern, Pilatus, Rigi, Titlis, Stanserhorn, Gotthard.

Ženevské jezero: Ženeva, Lausanne, Montreux, Vevey, Rochers de Naye.

Hrad