Přání a pozdrav do nového roku

Milí klienti,

dovolte mi popřát Vám v novém roce ze všeho nejdřív pevné zdraví a hodně sil. Věřme, že se nám všem souboj s covidem podaří vyhrát. Jak probíhala pandemie ve Švýcarsku dosud, se dočtete v tomto dokumentu. Aktuálně jsme opět v lockdownu, který potrvá nejméně do konce února. Všichni věříme, že nynější tvrdá opatření umožní o to volnější jaro a léto.

Po loňské vynucené zdravotní pauze od cestování jsme se rozhodli připravit pro Vás pestrou nabídku zájezdů, která je už vyvěšena na našem webu. Naše programy jsou postavené na světově obdivovaných švýcarských vlacích, ale už déle než 10 let je oceňují zdaleka nejen milovníci železnic. Zájezdy s průvodcem tradičně připravujeme pro komorní pohodové skupinky 12 až 18 cestovatelů.

Velmi nás potěšil Váš zájem o návrat do švýcarských vlaků, už nyní máme z velké části pro letošní sezonu 2021 vyprodáno. Ve skupinových zájezdech zbývají poslední volná místa, avšak jsme připraveni vypsat pro Vás v případě poptávky dodatečné termíny. Samozřejmě i nadále dokážeme zařídit individuální či rodinné pobyty bez průvodce přesně podle Vašich osobních představ – základní tipy opět najdete na našem webu, neváhejte se na nás obrátit s detailnější poptávkou.

Dovolte, abychom Vám připomněli, že s ohledem na stále nejistou světovou zdravotní situaci máte u nás zdarma storno do 30 dnů před zveřejněným termínem začátku zájezdu (s výjimkou případných letenek, kde se podmínky řídí pravidly letecké společnosti).

Těším se na Vás ve švýcarském vlaku.

Vaše Markéta Meier

Hrad