Pozdrav

Milí klienti,
 
před měsícem jsem se z důvodu celosvětové koronakrize rozhodla zrušit všechny zájezdy na rok 2020 do Švýcarska. Najednou si člověk uvědomil, že vypnout a zastavit se aspoň na chvilku neuškodí.
 
Náš hotel ve Švýcarsku je stále zavřený, takže si připadám jako žena v domácnosti, vařím, peru, uklízím, po 10 letech jsem oprášila kuchařky a dětem uvařila oblíbené knedlíky s rajskou omáčkou a upekla buchty. Z našeho bytu nad nádražím v Brigu se dívám na koleje, kde parkují vagony, které teď nemají koho vozit, a vzpomínám na všechny skvělé zážitky z cest s Vámi.
 
Cestování tento rok bude hlavně ve znaku domova, což pro mě znamená výlety po Švýcarsku jednak na místa, kde jsem dosud nebyla a kam bych Vás ráda v budoucnu zavezla, ale také po světoznámých lokalitách švýcarských Alp, ovšem letos výjimečně bez návalů čínských a indických turistů. Je to pro mě podobně pohádková představa jako pro Vás projít si prázdnou Prahu bez davů anglických pivařů a korejských romantiků.
 
Tak jako mnohým z Vás letošní události překazily plány na cestu do Švýcarska, mně s manželem padla pro změnu plánovaná jarní výprava do Česka. Jičín, Turnov, Prachovské skály, České Švýcarsko, jižní Morava a spousta dalších krásných koutů na nás musí počkat do příštího roku, ale Vám jistě nabídnou krásné možnosti domácího cestování.
 
Přeji Vám krásné léto doma v Česku a už nyní se těším na Váš zájem o naše zájezdy vlakem křížem krážem Švýcarskem v roce 2021. Během letošního podzimu Vám podle vývoje světové situace představím aktuální nabídku.
 
Přeji hodně zdraví a na shledanou ve Švýcarsku.
 
Vaše Markéta Meier

Hrad