Švýcarsko vlakem
Cestovní Agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
63914 Belalp
Švýcarsko

Email: info@svycarsko-vlakem.cz
Telefon z Čech: 0041 32 685 52 20
Telefon ve Švýcarsku: Natel 076 319 52 20

Navigace: [ přeskočit ]
swiss travel system

Kontakt:


Cestovní agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
3914 Belalp
Švýcarsko

Telefon:
0041 76 319 52 20 - mobil

» Úvodní stránka

Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená jinak

Cestovní agentura zaměřená na vlakovou turistiku po Švýcarsku Vám nabízí pestrou paletu oblíbených zájezdů, které jsou sestaveny na základě dlouholetých zkušeností česky hovořící majitelky agentury Markéty Meier.

Swiss Travel Pass - NOVINKA

Milí přátelé Švýcarska,

právě začíná letní sezona Vašich oblíbených vlakových zájezdů, skupinové programy jste letos vyprodali v rekordním čase a my už se těšíme na společné železniční zážitky s Vámi.

Zároveň pro Vás máme dvě potěšující novinky.

Od 1. května 2019 přebírá naše cestovní agentura www.svycarsko-vlakem.cz český prodej populárních turistických jízdenek na švýcarskou veřejnou dopravu, známých jako Swiss Travel Pass, případně regionálních variant jako je například TellPass. Už nyní si je můžete u nás objednávat na adrese info@svycarsko-vlakem.cz. Návrhy na cesty vlakem, lodí, autobusem, zubačkou či lanovkou po celém Švýcarsku i v jednotlivých regionech najdete na našem webu www.svycarsko-vlakem.cz.

Těšíme se na Vás!
Váš tým www.svycarsko-vlakem.cz

Sezóna 2019

Milí klienti,

sezóna 2018 přinesla i díky Vám opět báječné vlakové zážitky. Děkujeme všem cestovatelům, byli jste - tak jako během celých dosavadních 10 let našich zájezdů křížem krážem kolejovým rájem - úžasnými společníky na cestách vlakem, během plaveb parníkem i při pěších túrách Alpami (fotografie z našich zájezdů si můžete prohlédnout zde).

I v roce 2019 se s námi můžete těšit na opravdové cestovatelské lahůdky, které nadchnou nejen milovníky železnic:

Sedm kolejových divů Švýcarska: 17. května - 22. května 2019

 • Již tradiční velké železniční putování: dráha UNESCO Albula/Bernina, Ledovcový expres, Pilatus, Rigi, starý Gotthard, nový Gotthard, Stoos.
 • Bonus zdarma: ALPSKÝ VYHLÍDKOVÝ WELLNESS.
 • Podrobný popis zájezdu zde.

To nejhezčí ze Švýcarska: 11. června - 16. června 2019

 • Klasický poznávací okruh: velehory regionu Jungfrau, Lötschberg, Zermatt, Matterhorn, vodopád Giessbach, jezero Brienz, Bern.
 • Bonus zdarma: VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA GORNERGRAT. PARNÍ ZUBAČKA BRIENZER ROTHORN.
 • Podrobný popis zájezdu zde.

Rodinná výprava do Švýcarska: 1. července - 6. července 2019

 • Novinkový prázdninový okruh: „italské" Švýcarsko, průzračná jezera, letní ledovec, božský Belalp, prázdninový Bern.
 • Bonus zdarma: NOVÁ LANOVKA NA MALÝ MATTERHORN.
 • AKTUÁLNĚ: zájezd VYPRODÁN
 • Podrobný popis zájezdu zde.

Turistické hity Švýcarska: 6. září - 11. září 2019

 • Populární švýcarské šlágry: vodopády, velehory, vysokohorské zubačky, ledovce, víno, sýry, čokoláda.
 • Bonus zdarma: PARNÍ OZUBNICOVÁ ŽELEZNICE BRIENZER ROTHORN.
 • AKTUÁLNĚ: zájezd VYPRODÁN
 • Podrobný popis zájezdu zde.

S pozdravem Marketa Meier a Petr Čermák, vaši vlakoví průvodci Švýcarskem

Jak sami poznáváte, Švýcarsko je překrásná země, a jako Češi nejsme zdaleka jediní turisté, kteří to chtějí vidět na vlastní oči. Návštěvníci se do švýcarských Alp sjíždějí z celého světa, a tak turistický ruch na některých místech začíná atakovat meze únosnosti. Na základě našich dlouholetých zkušeností se proto pro Vás snažíme vyhledávat exkluzivní pobytová místa - nikoli ve smyslu marnotratného přepychu, nýbrž taková, kam ještě nedorazily davy. Proto vám například místo vlakového výletu na přelidněný Jungfraujoch nabízíme v oblasti majestátního ledovce Aletsch naopak komorní hotel Belalp, který osobně provozujeme na exkluzivní horské vyhlídce mezi starousedlíky a kde se vracíme přímo ke kořenům Švýcarska. Také s námi můžete exkluzivně přenocovat na vrcholu luzernské dračí skály Pilatus poté, co odjedou davy denních návštěvníků. Anebo vás vezmeme do opravdové alpské sýrárny, kde vzniká výhradně v letních měsících ten nejlahodnější švýcarský sýr.


Přečtěte si

Hotel Belalp s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází ve Švýcarském kantonu Wallis ve výšce 2.137 m n. m.

Historická budova hotelu, který provozuje Markéta Meier s manželem, spadá do období tzv. Belle Epoque tj. krásných a bezstarostných časů na přelomu 19. a 20. století. Horský hotel, který už 160 let píše dějiny alpské turistiky v této oblasti, je svědectvím mimořádného průkopnického ducha. Stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny. Je to ideální lokalita pro načerpání síly a inspirace do dnešního zrychleného světa.

 

Markéta Meier a její splněný sen v cyklu dokumentů s názvem Babylon - dokumentární pořad České televize o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny.

Česká televize natočila můj příběh do cyklu Babylon, který můžete shlédnout zde.

Swiss Travel Pass

Milí přátelé Švýcarska,

máme pro Vás dvě potěšující novinky. Od 1. května 2019 přebírá naše cestovní agentura www.svycarsko-vlakem.cz český prodej populárních turistických jízdenek na švýcarskou veřejnou dopravu, známých jako Swiss Travel Pass, případně regionálních variant jako je například TellPass. Už nyní si je můžete u nás objednávat na adrese info@svycarsko-vlakem.cz. Návrhy na cesty vlakem, lodí, autobusem, zubačkou či lanovkou po celém Švýcarsku i v jednotlivých regionech najdete na našem webu www.svycarsko-vlakem.cz.

Těšíme se na Vás!
Váš tým www.svycarsko-vlakem.cz


Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená ve Švýcarsku jinak - Lyžovaní - Turistika - Ubytování - Welness               Realizace: Internetové poradenství